Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir kombi servisi, İstanbul ilinin Anadolu yakasında servis hizmetleri, yerinde tespit ve bakımı, uygun hizmet sonrası fiyat aralığı ile müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmetler sunmaktadır.

Yeni nesil yenilenebilir enerjiler ile müşterilerin ısınma ihtiyacına doğrultusunda üretilmeye başlanan elektronik bir ısıtma cihazı ortaya çıkmıştır. Teknoloji yüzyılında en büyük özelliklerinden biri kombi cihazları insanların evlerinde güven ve rahatlıkla oturmalarına imkan vermektedir. Gelişen teknolojiler ile birçok marka ve ürünler ile kombi cihazları üreten firmalar bulunmaktadır.

Günümüzün ihtiyaçlarına çok çabuk karşılık verebilen, bugün her evde bulunan bir zorunlu bir cihaz olma özelliğine sahiptir. Firmalar, bu ihtiyaçlar doğrultusunda ekonomik, daha verimli, tasarruflu ve dijital olma özelliği ile daha fonksiyonel bir cihaz haline getirmektedirler. Kaliteli ve fonksiyonel ve müşterileri için daha çok tasarruf konusunda ve uygun fiyat aralığı ile tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

Bu ürünleri satın alma davranışları içerisinde müşteri memnuniyeti, satış öncesi ve sonrasında kombi konusunda destek ve ulaşım hizmeti, kombi bakım ve garanti süresi, her türlü arıza ve sorun karşısında ücretsiz hasar tespiti ve bakımı, 7/24 hizmet anlayışı içerisinde çalışan müşteri hizmetleri ve yetkili çalışan ekiplerin iletişim halinde olacağı numaralar gibi birçok unsuru geri bildirim ve hizmetleri sunmaktadır.

Ataşehir Kombi Bakımı

Elektronik ve belirli ana kart üzerinden çalışan cihazlarda yanma, işletim cihazların çalışmaması durumunda kombinin ısıtma problemleri ile karşı karşıya kalınabilir. Bu durumlar ürünün tedarik edildiği yerlerden satış sonrası destekleri içerisinde yer alan kombi bakımı konusunda yardım alınabilmektedir.

Ataşehir kombi servisi, uzman ve profesyonel ekipleri ile hızlı ulaşım, 7/24 saat çalışma prensibi ile yerinde hasar ve arıza tespiti yapmasına imkan vermektedir. Deneyim ve tecrübeleri, servis öncesi ve sonrasında ki teknik bilgi ve becerileri ile güven konusunda her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutan Ataşehir kombi servisi ile daha huzurlu ve cebini yakmayan çözümleri ile en fazla tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

Kombi servisi hizmet aşamalarında yerinde arıza tespit, onarımı, uygun fiyat aralığı ve her yıl içerisinde mutlaka 2 defa kontrol ve bakımı ile müşterilerinin daha az fatura ödemeleri ve tasarruf etmelerine imkan vermektedir.

Ataşehir Petek Temizliği

Kış aylarının bitmesi ile yıl boyunca çevresel zararlı ürünler kombinin ve peteklerinin hasar görmesine ve ısıtma sorunlarını ortaya çıkarmaktadır. Müşterilerin bu durumlar karşısında mutlaka bilinçli ve destek almaları gerekmektedir. Kombiden peteklere yönelen ısınma sistemi her türlü suyun rengi ve azlığı, tortu ve kireç gibi bir neden dolayı müşterilerin daha fazla cebinden para çıkması anlamına gelir.

Bu yüzden petek temizliğinde profesyonel, alanında deneyimli, titizlik ve teknik bilgi ve becerileri ile hızlı şekilde sorunu tespit eden ve çözüme kavuşturan bir ekipleri bulunmaktadır. Peteklerin ısıyı geç alması veya hiç vermemesi durumlarına karşı peteklerin suyunun değişimi ile içerisinde ki bütün tortul ve kireçleri çıkarmasıyla daha fazla ısınma ve az fatura ödemesine imkan sağlamaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?