Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar kombi servisi birçok kişinin ısınma yoluyla tercih ettiği doğalgazın taşıdığı kombilerin tamir, onarım ve bakım servisleridir. Kombi kurulumundan sonra oluşabilecek herhangi bir problem oluştuğunda kombi servislerinden yardım alabilirsiniz. Kombiler tüm elektronik eşyalar gibi arızalanıp bozulabilir. Bazen ufak tefek problemler oluşurken bazen de ciddi arızalara yol açabilir. Böyle durumlarda Avcılar kombi servisi kombi arızalarını en kısa sürede çözmek için kurulmuş servis firmasıdır.

Kombi Servisim, İstanbul'un tüm bölgelerinde hem satış yapar hem de satış sonrası hizmet sağlamaktadır. Bu sebeple Avcılar kombi servisi sizin istek ve ihtiyaçlarınızı kısa sürede sağlayan bir firmadır.

Kombi Arızaları

Kombiler su sızdırma, ateşleme sisteminde sorunlar ve filtre temizlenmesi gibi bazı arızalar verebilir. Kombinizin iyi çalışmadığını ve arıza verdiğini düşündüğünüz durumlarda firmamız ile görüşme yapabilirsiniz. Telefondan problem çözülemez ise profesyonel çalışanlar ev adresinize gelerek kısa sürede sorun çözülebilir.

Avcılar Kombi Tamiri

Teknik servisler aldığınız elektronik ürünler hakkında en donanımlı bilgiye sahip olan bakım onarım yeridir. Firmamızın teknik servis şubelerinden biri de avcılar ilçesinde bulunan servistir. Avcılar kombi servisi çalışanları kombinizin parçaları hakkında yetkin bilgilere sahip kişilerdir. Her zaman hizmetinizde olup, arızaları tespit eder ve onarırlar.

Kombi servisimizin güler yüzlü çalışanlarıyla mesai saatleri içerisinde görüşme sağlayabilirsiniz. Firmamızın müşteri hizmetleri birimi birikim ve deneyimi ile siz müşterilere hizmet vermektedir. Isıtma soğutma iklimlendirme sistemleri ile geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Avcılar bölgesinde yer almakta olup İstanbul'un tüm bölgelerinin yanı sıra gececi servislerimizde siz müşteriler için hizmetinizdedir.

Kombi Bakımı

Kombiler her elektronik ürünler gibi arızalanabilir. En sık görülen arızalar şunlardır:

  • Kombinizin çok yüksek ses çıkarıp gürültü yapabilir.
  • Kombinizin su akıtıyor olabilir.
  • Sıcak su çalıştığı zaman petekler fazla ısınıyor olabilir.
  • Kombi çalıştığı anda patlamalı bir şekilde yanıyor olabilir.
  • Sıcak sularda arıza olabilir.
  • Peteklerden gerektiği kadar ısı gelmiyor olabilir.

Bu gibi durumlarda mutlaka kombi servisi aranarak bilgilendirilmelidir. Müşteriye yardımcı olacak profesyonel servisimiz parça değişimi veya bakım onarım gibi birçok sorunda size yardımcı olabilir. Ayrıca Avcılar kombi servisi uzman çalışanları kombi parçalarını çok iyi tanıdığı için hiçbir problem yaşatmadan kombi sorununu çözüme kavuşturur.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?