Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Beylikdüzü Kombi Servisi

Beylikdüzü kombi servisi olarak kombi tamiri konusunda yaptığımız işlerdeki kalite nedeniyle bizi tercih edebilirsiniz. Gündelik yaşantımızda kombi ile ısınmak hem temizlik hem de pratik olması açısından tercih edilmektedir. Hayatımızda fazlasıyla yer edinen kombilerin bakımı ve tamiri için kombi servisleri bulunmaktadır.

Beylikdüzü Kombi Tamiri

Kombinizin tamirinde en önemli etken kaliteli malzeme kullanımıdır. Kombilerinizin arızalarında her zaman gereken kalitede ve özenle hizmet vererek kombilerinizi hızlıca tamir etmekteyiz. Hayatımızda kombi tamiri önemli bir husus olduğundan güvenilir olduğuna emin olmadığınız kurum ya da kişilere müracaat etmemek gerekir. Alanında deneyimli ve bilgili kişilerden bu hizmeti almak sonrasında oluşacak olumsuz sonuçları baştan önlemek açısından tercih edilmelidir.

Beylikdüzü Kombi Bakımı

Hem kombinizin arızalanmaması için öncesinde bakımının yapılması, hem de kombinizin uzun ömürlü olması açısından periyodik bakım yapılması önemli bir husustur. Normal şartlarda yılda iki kez bakımının yaptırılması daha uygun olan kombilerde, iki kez yaptırılması maliyet açısından uygun gelmiyor ise mutlaka yılda bir kez bakımının yaptırılması gereklidir. Kombinizin düzenli bakımı verimini de artıracaktır. Aynı zamanda kombi bakımının yapılması faturanızın daha düşük olmasını sağlayacaktır. Beylikdüzü kombi servisi olarak kombilerinizin periyodik bakımları konusunda her zaman ulaşılabilir durumdayız.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmaktadır?

Kombinin sıcak su konusunda ve kaloriferin çalışması konusunda nasıl bir tepki oluşturduğu kontrol edilir. Herhangi bir kaçak olup olmadığı durumuna bakılır. Yoğuşmalı kombilerde fan kısmı, su haznesi temizlik durumu ve de kalorifere giden çamur ayrıştıran filtre temizlik durumu, eski tip bacalı olanlarda ise limit sensörü kısmı ve çekiş durumu kontrol edilir. Güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra ise bakım rutinleri yapılır.

Bakım Rutinleri Nelerdir?

Sıcak su ve de kaloriferin kontrol edilmesi, su sızıntısı olup olmadığının tespiti, toz kontrolü yapılması ve toz var ise temizlenmesi, genleşme tankı ve de bar basınç seviyesi kontrolü, kombi kalorifer dönüş hattının ve de pislikleri tutan filtrenin temizliğinin yapılması şeklindedir.

Tüm kombi bakım ve tamir işlerinizde Beylikdüzü kombi servisi olarak sizlere hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?