Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Büyükçekmece Kombi Servisi

Büyükçekmece kombi servisi olarak Büyükçekmece ve İstanbul’un diğer ilçelerine yönelik olarak da servis hizmeti veriyoruz. Halen daha İstanbul’un en güvenilir ve en iyi yetkili özel Büyükçekmece Kombi servisi olarak biliniyor ve tanınıyoruz.

Büyükçekmece kombi servisi olarak bir kombi servisinde olması gereken bütün hizmetleri güvenilir şekilde nitelikli olarak vermekteyiz. Bakım, onarım, temizlik ve montaj hizmetleri servimiz tarafından verilen kombi servis hizmetleridir.

Verdiğimiz bakım onarım ve temizlik gibi hizmetlerimiz sırasında gerekli olması halinde parça değişimi gibi farklı hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Büyükçekmece kombi servisi olarak özel yetkili servis hizmetlerimiz kombi piyasasında bulunan bütün markalara yönelik hizmetlerdir. Sahibi bulunduğunuz kombi markası ne olursa olsun firmamızdan her türlü bakım onarım ve montaj hizmetlerini talep edebilirsiniz.

Firmamızın internet sitesinden veya telefon numaralarından bizimle irtibata geçmeniz ve randevu almanız halinde en kısa sürede adresinize gelmek suretiyle talep ettiğiniz hizmetler verilmektedir. Servis hizmeti ücretlerimiz İstanbul servis ücretleri arasında en makul ölçülerde bulunan ücretlerdir. Bu nedenle rahatlıkla satın alabileceğiniz servis hizmetlerimiz için tereddüt duymadan firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Kombi Montaj Servisi

Büyükçekmece kombi servisi olarak montaj hizmetlerini de güvenilir ve başarılı bir şekilde vermekteyiz. Yeni aldığınız veya değiştirmek zorunda kaldığınız kombilerin en doğru yöntem ve tekniklerle kısa sürede kurulumunu yaparak teslim ediyoruz.

Parça değişimi veya diğer tesisat döşeme ve kurulum hizmetleri de firmamız tarafından montaj hizmetleri kapsamında verilen diğer hizmetlerdendir.

Firmamız çalışanları montaj hizmetleri konusunda da sektörün en iyi ve donanımlı kişilerinden oluşmaktadır. Gerekli gaz kaçağı testlerini yaparak kurulumunu yaptığımız kombilerinizi yıllarca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Büyükçekmece Kombi Onarım Servisi

Büyükçekmece kombi servisi olarak onarım hizmetlerini de bütün kombi marka ve modelleri için ayrıca veriyoruz. Firmamızdan talep ettiğiniz onarım hizmetlerini evinizde ve serviste olmak üzere iki farklı yöntemle yerine getirmekteyiz. Doğru tekniklerle yapılan onarım hizmetleri uzman ve profesyonel çalışanlarımız tarafından kısa sürede verilmektedir.

Kombi cihazlarınızın tüm iç parça ve aksamlarında meydana gelebilecek bütün arızaları kısa sürede tespit ederek en doğru müdahaleyle yeniden çalışır duruma getiren servisimizle siz de kombilerinize yeniden hayat verebilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?