Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi

Kombilerin bakımlarının düzenli yapılması son derece önemlidir. Özellikle kış aylarında, kombilerimiz yoğun bir çalışma performansı göstermektedir. Bu nedenle, özellikle kış ayları gelmeden, bakımlarını yaptırmaya özen gösteriniz. Eyüp merkezli servisimiz Eyüp kombi servisi olarak 7 24 kesintisiz olarak sizlerle. Kombi bakımı, cihazların temizlenmesi, tamiri, montaj ile parça eklenmesi, değişimi hizmetlerimizi özenle sizler için yapmaktayız.

Kombilerinizi aldığınızda, Eyüp ve çevresinde tüm firmalarımız ve ailelerimiz firmamızla iletişime geçebilirler. İlçemiz ve çevresinde, ekiplerimiz, kendi araçlarımızla her zaman aktif şekilde hizmet sunmaktalar. Kombi montajı ve petek temizliğinde firmamız mükemmeldir. Ayrıca düzenli bakımlarımız için siz de devamlı çalıştığımız firmalarımızdan olabilirsiniz. Hem evlerde, hem de işyerlerinde kombi servisimiz sizinle.

Eyüp Kombi Bakımı

Eyüp kombi servisi, kombilerin düzenli bakımlarının asla aksatılmaması gerektiğinin altını çizelim. Bir tıkanma olabilir, bu da cihazın çalışmasında önemli sorunlara yol açabilir. Kombi bakımları ve petek temizliğinin bu nedenle, en azından senede bir defa yapılması gerekir. Devamlı desteğimizi alan müşterilerimize periyodik bakımları hatırlatırız ve kampanyalarımızdan yararlanmalarını sağlarız.

Bakımları senelik olarak yapılmayan kombilerin çalışma performansları düşer. Bu nedenle hem elektrik, hem de doğal gaz faturalarınızda boş yere yüksek bedeller ödersiniz. İşte buna da neden olmamak için mutlaka her sene, özellikle kış mevsimi gelmeden firmamızla iletişime geçiniz. Servisimiz en hızlı şekilde, elbette sizin de uygun olduğunuz saatlerde adresinize gelecek.

Eyüp Kombi Tamiri

Randevularımızda disiplinli olmak, Eyüp kombi servisi olarak, firmamız için çok önemlidir. Esnek mesai saatlerimizi, çalışan müşterilerimizi de düşünerek belirlemekteyiz. Elemanlarımız eğitimli ve deneyimli, ayrıca son derece güleryüzlüdür. Her konuda sorularınızı yöneltebilirsiniz. Araçlarımızla adresinize ulaşıyoruz ve tüm malzemelerimizi, ekipmanlarımızı eksiksiz olarak getiriyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra, temizlik yaparak size iş bırakmıyoruz.

Kombi arızası olduğundan, gündüz ya da gece servisimizi arayınız. Çağrı merkezimiz, zaman geçirmeden sizinle iletişime geçecektir. Bazen bir düğmeye basmak gibi, çağrı merkezimizden bilgi alarak düzeltebileceğiniz noktalar olabilir. Ayrıca durum belirlemesi yapıldıktan sonra, ekiplerimizin duruma göre sizi yönlendirecek ve tamir işlemlerini başlatacaktır. Yedek parça temini de markaların orijinal ürünlerinden seçilmektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?