Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz çalışmalarımızda yıllarca sorunsuz ve kusursuz olarak çalışacak tesisat ve kombi hizmetlerini amaçlıyor ve bu doğrultuda hizmetlerimizi en güvenilir şekilde veriyoruz. Piyasada bulunan ve kombi sektörüne hakim önemli markaların tamamına yönelik olarak verdiğimiz kombi hizmetlerimiz, bu ürünlerin satışından montajına kadar birçok işlemi kapsamaktadır. Kombilerin yapılara montaj edilebilmesi için gerekli olan tesisatların döşenmesi ve kurulması da firmamız tarafından gerçekleştirilen kurulum ve montaj işleri arasındadır.

Kombi bakımı, onarım ve montaj işleri özel ve teknik bilgi ve tecrübe gerektiren işlerdir. Bu nedenle gerekli teknik bilgi ve donanıma sahip olmakla birlikte yeterli tecrübe ve birikim de kombi servis hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütebilmek için önemlidir.

Firmamızda çalışan kişiler, hizmet verdiğimiz bölgede yaşayan müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurabilen ve servis taleplerini değerlendirebilen, aynı zamanda yeterli bilgi ve donanıma sahip kişilerdir.

Servis imkanlarımız olana teknik donanım, araç ve gereç bakımından da en iyi şekilde donatılmış olan çalışanlarımız, servis hizmeti sırasında tüm saha çalışmalarını eksiksiz, yerinde ve zamanında yapabilecek kapasitededirler.

Fatih Kombi Bakımı

Fatih kombi servisi Fatih’te bulunan müşterilerimize bakım hizmetlerini de veren bir servistir. Özel servis olarak verdiğimiz bakım hizmetlerimiz de bütün markalara yönelik olarak verilmektedir. Rutin bakım ve temizlik işlemlerini alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Petek ve boru temizliği başta olmak üzere kombilerin iç aksam ve parça kontrol işlemleri ile temizlikleri de yine firmamızın alanında uzman çalışanları tarafından en ideal yöntem ve tekniklerle yapılmaktadır.

Fatih Kombi Onarımı

Fatih kombi servisi, müşterilerimizin sahibi bulunduğu kombilerin onarım işlerini de gerçekleştiren bir firmadır. Belirli markalara yönelik olmayıp halen daha Fatih’te kullanımda olan bütün kombi markalarına yönelik olarak onarım hizmetlerimizi vermekteyiz. Uzman ve deneyimli çalışanlarımız onarım konusunda da müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlayacak yeterlilikte ve birikime sahip çalışanlardır.

Kombilerde meydana gelen arızayı en iyi şekilde tespit ederek, gerekli müdahaleleri yapabilen ve gerektiğinde parça değişimi de dahil olmak üzere en zor tamirat işlemlerini bile başarıyla gerçekleştirebilen çalışanlarımız kombi onarımı konusunda en iyi kişilerdir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?