Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Gaziosmanpaşa İstanbul’un yeni yapılandırılan ve şehirleşmesi henüz tamamlanmamış olan tarihi geçmişi çok eskiye dayanmayan bir ilçedir. Ancak İstanbul’un bir ilçesi olmasının verdiği bir avantaj olarak Gaziosmanpaşa’ya da doğalgaz sistemleri götürülmüş ve eski ve yeni yapıların tamamına doğalgaz boru hattı çekilmiştir.

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi hizmetlerini özel yetkili servis olarak gerçekleştirmektedir. Gaziosmanpaşa’nın doğalgaz ve kombi alanında ihtiyaç duyduğu hizmetlerin karşılanmasında firmamız yeterli ve donanımlı çalışanlarıyla görev almış olup bu görevini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Gaziosmanpaşa’da kombi satın almak isteyen veya mevcut kombilerine servis hizmetleri talep eden bütün müşterilerimiz firmamızdan kombi servis hizmeti alabilmektedir. Herhangi bir marka veya modeline yönelik olarak servis hizmeti vermeyip halen daha Türkiye kombi piyasasında bulunan bütün kombilerin servis hizmetini vermekteyiz.

Gaziosmanpaşa kombi servisi olarak bütün markalara verdiğimiz servis hizmetleri bakım, onarım, temizlik ve montaj hizmetlerinden oluşmaktadır.

Gaziosmanpaşa Kombi Montajı

Gaziosmanpaşa’da henüz yeni yapılan bir bina sahibi iseniz ve bu binaya doğalgaz tesisatı çektirmek ve peteklerini taktırmak istiyorsanız aynı zamanda bir kombi satın aldıysanız veya kombi satın alarak bu kombinin montajını yaptırmak istiyorsanız siz de hiç düşünmeden firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa kombi servisi olarak tüm montaj ve tesisat kurulum işlerini en ideal teknik ve yöntemlerle uzman ve deneyimli çalışanlarımız aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Kurulum ve montajını yaptığımız kombi ve tesisatları müşterilerimize güvenilir ve çalışır şekilde teslim ediyoruz.

Çalışanlarımız İstanbul kombi servis piyasasında hizmet veren çalışanlar arasında en nitelikli ve en tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır. Servisimiz yasal izinleri alınmış bir servis olup kalite standartlarına uygun olarak hizmet veren bir firmadır.

Uygun fiyatlardan verdiğimiz servis hizmetlerimiz, firmamızdan alınacak diğer ürün ve hizmetlerle değişebilmektedir. Ücret bilgisi almak için firmamızı telefonla arayarak ayrıca detaylı olarak görüşme yapabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Kombi Tamiri

Kombi tamiri firmamız tarafından en iyi ve en yüksek kalitede gerçekleştirilen işler arasındadır. Firmamız tarafından verilen onarım hizmetleri arasında kombilerinizin bozulan ve kırılan parçalarının en güvenilir ve orijinal parça ile değiştirilmesi ve kombilerin diğer arıza ve onarım işlerinin yapılması bulunmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?