Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi

Güngören kombi servisi alanında ve bölgesinde sunduğu hızlı ve kesin çözümlerle hizmet sunmaktadır. Yıllık temizliği yapılan ve bakım aşamaları düzenli gerçekleştirilen kombiler daha uzun ömürlü ve daha randımanlı olmaktadır.

Kombiler evlerimizin sıcak su ve ısı sağlayan cihazlardır. Zaman içerisinde kombilerin içerisinde biriken çamur ve pislikler onların tıkanmasına ve arızalanmasına sebep olur. Sistem temizliği yapmak ve peteklerinde daha verimli çalışmasını sağlamak için kombi bakımı ve petek temizliği rutin olarak yapılmalıdır.

Kombiler ateşleme sistemleri, elektronik sistemleri ve su sistemleri diye üç bölümden oluşmaktadır. Ateşleme sistemi doğalgazla çalışan ve suyun ısınmasını sağlayan sistemdir. Diğer sistemler ise elektronik sistem bu sistemi harekete geçiren elektrik enerjisini sağlayan sistemdir. Sulu sistem ise peteklerin içerisinde dolanan suyun kombiden ısınıp tekrar aynı şekilde peteklere gidip geri dönüşümü sağlayan devridaim sistemidir.

Güngören Kombi Bakım

Güngören ve bölgesinde Güngören kombi servisi tüm doğalgazla çalışan ya da farklı sistemler ile çalışan kombilerin tamir bakım ve temizlik işlemlerini yapıyoruz. Biz birçok bölgede ve her alanda yaptığımız başarılı temizleme ve geri dönüşler ile sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam ediyoruz. Radyatörlerin temiz ve verimli çalışma sağlaması için periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Peteklerin tıkanmaması, tesisat borularının gerektiği gibi randımanlı bir şekilde su akımını sağlanması, çamur veya diğer atık maddelerin peteklerden dışarı atılmasını sağlamak için sistemin temiz ve düzenli olması gerekir.

Kombi ateşleme konumuna geldikten sonra sistem içerisindeki su ısınarak peteklerin içerisinde dolaşmaktadır. Sistem içerisindeki çamur ya da farklı atıklar suyun ısınma derecesini ve süresini uzatmak da yakıt tasarrufu yerine yüksek faturaların gelmesine sebep olmaktadır. Petek bakımı ve petek temiz yapan Güngören kombi servisi sizlere doğal gaz faturalarını da daha düşük maliyet sözü veriyor!

Petek temizleme işlemi profesyonel bir işlem olduğu için sistemin tek tek temizlenmesi ve doğalgaz ve ısı sisteminin daha randımanlı çalışması sağlanmalıdır. Kombi bakımı yaptırmak sizler için ve çevrenizde sizinle aynı ortamı ya da binaya paylaşanlar insanlar içinde avantaj sağlayacaktır. Ayrıca uzun süre bakımı ve temizliği yapılmayan kombiler bomba gibi patlamak da ve çevreye ve insanlara büyük zararlar vermektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?