Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi

Kombi servisi olarak İstanbul'un tüm semtlerinde ve tüm kombi markaları için bakım hizmeti vermekteyiz. Uzman kadrosu ve profesyonel uzmanlarıyla Kadıköy kombi servisi olarak müşterilere hizmet vermektedir. Kombinizde farklı problemler gözükebilir. Böyle bir durum olduğunda firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kombilerde Oluşabilecek Problemler

  • Kombinin çalışıyor olarak gözüküp çalışmıyor olması durumunda ilk olarak vanalar kontrol edilir. Eğer vanalarda bir problem yok ise termostat derecesi kontrol edilir. Eğer kalorifer hattında bir arıza oluşmuş ise boruların temizlenmesi gerekmektedir. Bunlar dışında da teknik bir arıza oluşmuş olabilmektedir.
  • Kombi açılışında patlama yapması durumunda kombinin içinde gaz artışı olabilir. Bu durumda gazın ideal bir seviyeye çekilmesi gerekmektedir ve son olarak gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekmektedir.
  • Tesisat bağlantılarında sorun olması durumunda kombiler su boşaltır. Bu durum genellikle yeni binalarda görülmektedir. Böyle bir durum olması durumunda kombinin su doldurma vanasında problem yaşanmış olabilir. Kombinizde teknik bir problemde yaşanıyor olabilir.
  • Kombiden çok fazla ses gelmesi durumunda devir daim veya fan motorunda arıza oluşmuş olabilir.
    Bu tarz problemeler yaşandığında Kadıköy kombi servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer kombinizde sorun yaşıyorsanız bu tarz problemler ihmal edilmemelidir ve mutlaka bir uzmana başvurulmalıdır. Zaman kaybetmeden kombinize müdahale edilirse hem sorun kısa sürede çözülecek hem de arızanın maliyeti azalacaktır.

Kadıköy Kombi Servisi Petek Temizliği

Kış mevsimi gelmeden kombinizin düzenli ısıtması için petek temizliği yapmak oldukça önemlidir. Bu sebeple Kadıköy kombi servisiolarak profesyonel ekibimizle peteğin temizliği ve bakımı, pasların giderilmesi ve ilaçlı petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Böylelikle kış mevsimine girmeden ve havalar soğumadan peteklerinizde herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız zamanı geldiğinde peteklerinizin temizliği ve bakımı mutlaka yapılmalıdır. Eğer peteklerinizde bir pislik veya korozyon çıkmaz ise müşterilerden ücret alınmamaktadır.

Kombiler Arıza Verirse Neler Yapılmalıdır?

  1. İlk olarak mutlaka gaz kontrol edilmelidir. Ocak yanıyor mu ve gaz kolu kontrol edilmelidir.
  2. Kombilerdeki su ayarı kontrol edilmelidir. Su seviyesi 1 ile 2 arasında olmalıdır. Eğer su seviyesi az ise su oldurulmalıdır.
  3. Elektrik olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  4. Bunun dışında kombinizin hata kodlarını okuyarak arızayı tespit edebilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?