Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi

Pendik kombi servisi olarak ısıtma sistemlerindeki uzun yıllardan beri süre gelen tecrübemiz ve uzman kadromuz sayesinde cihazınızda oluşan sorunların çözümünü ve bakım işlemlerini, yüksel işçilik garantisi ile müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek gerçekleştiriyoruz.

Teknik servis ekibimizin cihazınızın kontrollerini yaptıktan sonra çıkardıkları arıza veya parça ihtiyaç raporlarını ve işlem tutar bilgilerini sizlere sunarlar. Kabul etmeniz dâhilinde uzman kadromuz tarafından teknik servis hizmetimiz uygulanacaktır.

Pendik Kombi Bakımı

Yılda en az bir kez yapılması gerekli ve oldukça önemli olan periyodik kombi ve doğalgaz bakımınızı Pendik kombi servisi hizmet birimimize hiçbir şüphe duymaksızın emanet edebilirsiniz. Olası arızaların önlenmesi ve kış aylarında kombinizin arızaları sebebi ile karşılaşabileceğiniz şaşırtıcı fiyat artışları gibi sorunlar için firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz.

Gecikmeden yaptırmış olduğunuz kombi bakımları sayesinde hem enerji tasarrufu sağlayıp daha az masraf ile yüzleşmek zorunda kalırken aynı zamanda da kombilerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamış oluyorlar. Bakımı yapılmayan kombilerin ansızın beklenmedik kazalara sebep olabileceğinin bilincinde olan müşterilerimizin daha hesaplı bir yıl geçirmek için Pendik kombi servisimize başvurmasını rica ederiz.

Pendik Kombi Servis Fiyatları

Kombi bakım fiyatları, bacalı kombi, hermatik kombi ve yoğuşmalı kombi olmak üzere 3 ana tipe ayrılan kombilerde standart olarak belirlenmiştir. Tüm yetkili ve sertifikalı firmalar belirlenmiş olan standart ücrete tabii olmak zorundadır.

Radyatör ve petek temizleme fiyatları kombi tiplerinden farklı olarak belirlenir. Kullanmış olduğunuz cihazın sahip olmuş olduğu radyatör ve petek sayısına göre aynı zamanda da cihazınız için kullanılan kimyasal bileşenli ilacın kalite içeriği ve koruyucu değeri ve ilacınızın kalite sınıfı gibi özelliklere bakılarak sertifika sahibi, güvenilir ve yetkinliğini kanıtlamış yetkili birim ve firmalar tarafından belirlenir ve müşteriye gerekli bilinçlendirme yapılmalıdır.

Pendik kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini ve işçilik kalitesini en üst düzeyde tutma hedefi ile müşterilerimizin cihazları ile ilgili olan her türlü sorularına cevap vermek, sorunlarına çözüm üretmek ve en kaliteli ve en iyi hizmeti almalarını sağlamak için yedi gün yirmi dört saat boyunca uzman kadromuz ile hizmet vermek için bekliyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?