Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Sarıyer Kombi Servisi

Sarıyer Kombi Servisi

Sarıyer, güzel bir boğaz görüntüsüne sahip olan tarihi evleri ve yenilenen görüntüsüyle şirin bir İstanbul ilçesidir.

Sarıyer kombi servisi olarak firmamız Sarıyer'in her tarafını gayet iyi bilen ve adresinize sorunsuz olarak hızlı bir şekilde gelmektedir. Her türlü kombi sorununuz için firmamız Sarıyer halkının en büyük destekçisidir. Ev ve is yerinizdeki sorunlarınıza hızlıca çözüm üreten firmamız makul fiyat tarifesiyle de yine en büyük destekçiniz olacaktır.

Kullanmakta olduğunuz çeşitli marka ve model kombilerinizin hepsi için tamir ve kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Sarıyer ilçesinin her mahallesine hizmet etmekteyiz. Uzman ekiplerimiz kurulum ya da tesisat konusunda da size hizmet vermektedir.

Kombi Arıza

Kombilerinizde meydana gelen her türlü arıza ve tamirat için teknik ekibimiz 7/ 24 telefonun ucunda size hizmet vermektedir. Ne zaman arızalanacağı belli olmayan kombileriniz için her zaman ve her türlü arıza halinde sizler için telefonun ucundayız.

Sarıyer kombi servisi olarak bütün markalar konusunda uzman olan teknik ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek, sorunların çözümü için size destek olmaktadır. Her zaman çözüm odaklı hareket eden ekip arkadaşlarımız, sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretmektedir. Mağduriyetinizin giderilmesi için üst düzey çaba ve en kısa zamanda arızalara müdahale etmekteyiz.

Acil durumlarda da servisimiz yine saat kaç olursa olsun size destek olmak için hattın diğer ucunda hizmet beklemektedir. Acil olan durumlarda çözüm odaklı ve hızlı müdahale ile teknik ekibimiz sizin ısınma ihtiyacınızdan mahrum kalmamanıza olanak sağlamaktadır.

Kombi Bakımı

Uzman teknik ekibimiz eski, yeni her türlü doğalgaz tesisat bakım ve onarım hizmetlerini sizin için kusursuzca halletmektedir.

Düzenli olarak temizlenmeyen petekler işlevini tam olarak yapamazlar. Yeterince ısı yaymayan petekler kombinin derecesini yükseltir. Bu gibi sorunlarla uğraşmamanız için Sarıyer kombi servisi düzenli olarak petek temizleme işlemlerini yapmaktadır.

Markası ve ya modeli ne olursa olsun bütün peteklerinizin temizliği ve kombi bakımı firmamız tarafından yapılır. Kirli suyundan arındırılarak peteklerin gerekli ısıyı yayması sağlanır. Hem bu şekilde enerji tasarrufu da sağlamış olursunuz. Çünkü gerekli ısı yaymayan petekler kombi derecesini yükselterek yüksek fatura gelmesine sebep olur.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?