Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Şile Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi

Müşteri odaklı olan firmamız kombi cihazların rutin bakım ve kontrollerini veya diğer hizmetlerini sağlayan bir kombi servisidir. Kombi bakımı konusunda her zaman destek alabileceğiniz seçenekler bulunmaktadır. Kombi bakımı ve diğer hizmetlerimizi kısa sürede tamamlayarak uzun yıllar kombi kullanımı sağlayabilirsiniz.

Her türlü marka ve kombinin bakımı, kontroller ve petek temizliği gibi konularda profesyonel elemanlarımızla hizmet vermekteyiz. Şile kombi servisi olarak kombide oluşan arızalar önce bir çalışmadan geçirilerek arıza tespit edilir. Değiştirilmesi gereken bir parça olması durumunda müşteri onayı alınarak parça değiştirilir. Değiştirilen parçalar şile kombi servisi tarafından 1 yıl garanti altına alınmaktadır.

Şile Kombi Arızası

İstanbul'da elektrik kesilmesi durumlarında kombilerde arızalar meydana gelebilmektedir. Kombilerde arıza oluşması durumunda servislerimizi arayarak kayıt oluşturmanız gerekir. Kayıt oluşturulduktan sonra belirtilen adrese elemanlarımız kombi tamiri için geleceklerdir. Şile kombi servisi olarak çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Kış aylarında kombi arızası oluşması durumunda acil kombi servisi kaydı oluşturulabilir. Böyle durumlarda nöbetçi kombi servisimiz hızlı bir şekilde adresinize gelerek arıza giderilmesi için yardımcı olacaktır. Böyle durumların yaşanmaması için kış aylarına girmeden önce mutlaka kombi bakımı yapılmalıdır. Firmamızdan kombi bakımı yaptırmanız durumunda kombiler daha uzun süre kullanılacak ve ısı problemlerini böylelikle ortadan kaldırmış olacaksınız. Her zaman ekonomik ve kaliteli hizmet veren kombi servisimiz ile zaman kaybı yaşamadan bakım ve tamirlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz.

Kombi servisi firmamızda çalışan elemanlarımız güler yüzlü ve karşılaştığınız problemleri en hızlı şekilde çözmek için sizlere hizmet vermektedir. Şile kombi servisi İstanbul'un Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Böylelikle hiç beklemediğiniz bir anda kombi arızalanması söz konusu olduğunda firmamız en hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere yardımcı olacaktır.

Şile Kombi Petek Temizliği

Firma olarak müşterilere petek temizliği hususunda da hizmet vermekteyiz. Petek temizleme hizmetinde bütçenizi yormadan fiyat kolaylıkları firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır. Petek temizliği hususunda hizmet istemeniz durumunda çağrı merkezimizden yardım alarak, belirttiğiniz adrese elemanlarımızı yönlendirebilirsiniz.

Kombi arızaları genellikle bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Bu sebeple kombi bakımlarınızı düzenli yaptırmak gerekmektedir. Düzenli bakım ile hem uzun sürede kombinizi kullanacak, hem de sık arızalanmadığı için bütçenize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?