Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi

Bireysel tüketim amaçlı ya da toplu olarak toplu alanlarda kullanılan daha büyük kombiler ve tüm kombilerin tamir ve bakımını Sultangazi Kombi servisi olarak yapıyoruz. Yaşam alanlarınız ısıtan sıcak su temini için kullandığınız ve sizin ve ailenizin can ve mal güvenliği için bakım ve tamiri düzenli yapılması gerekir. Kombiler evlerimizin ve yaşam alanlarınızın ayrılmaz parçalarıdır.

Kombiler çalışma prensibi ve çalışma kaidesine göre 200 derece olacak şekilde çalışmaya elverişli radyatörlere giden ısı ve su sıcaklığına dönüşümünü buna göre ayarlayan sistemlerdir. Sıcaklık farkının bu derece yakın olması için yoğuşma özelliği ile sistemi kontrol etmektedirler. Yoğuşmalı kombiler yanma sırasında ve ısıtma sırasında gaz içinde ısıyı tekrar sisteme dahil ederek ısının geri kazanmasını sağlamaktadır. Bu da size enerji ve yakıt tasarrufu sağlar.

Kombilerin ilk günkü gibi aynı randımanlı çalışması için düzenli bakım ve kontrollerini yaptırmanız gerekir. Kombi bakımı yıllık veya aylık kullanıma bağlı değişmektedir. Kombi bakımı yaptırırken yetkili servisleri ve işin uzmanlarına yaptırmanız sizin ve ailenizin can ve mal güvenliğini teminat altına alır. Unutmayın ki ucuza mal edilen veya bu işin ustası ya da ehli olmayan insanların sizleri o anlık arızayı gidermeleri daha sonrasında daha büyük arızalara ve kayıplara sebep olabilir.

Sultangazi Kombi Servis Fiyatları

Sultangazi Kombi servisiolarak tüm ekip ve ekipmanlarımızla hizmete hazırız. Sizlere sunduğumuz hizmetler müşteri memnuniyetine dayalı ve insan can ve mal kaybını önleyecek güvenli hizmetlerdir. Cihazlarınızın baca ile bağlantısı, yanma için gerekli havanın bulunup bulunmadığı, ortamın cihazın kurulumu ve kullanımına müsait olup olmadığı tüm bu araştırmaları yapıyoruz. Daha sonra kombi montaj ya da tamir ve bakımını ona göre üstleniyoruz.

Aşama, aşama kaydettiğimiz bakım ve tamir işlerinde sizlere hızlı ve güvenli hizmet sunuyoruz. Kombi bakım, tamir, montaj ve tüm işlemlerini güvenli ve hızlı şekilde tamamlayan Sultangazi kombi servisi sizlere birçok markada kombi bakım, tamiri yapmaktadır. Sultagazi Kombi servisi olarak bütün kombi arıza ve bakımında uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Fiyatlarımız arıza ya da kullanılan parçaya göre değişmektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?