Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi

Tuzla kombi servisi olarak aradığınız kaliteli hizmet veren işinin ehli kombi bakım servisi yanınızdayız. Kalite ve güler yüzlü hizmetten ödün vermeyen uzman servis kadromuz ile kombi bakımı, petek temizliği, kombi tamiri, kombi montajı gibi kombinizle alakalı her türlü hizmeti sizlere sunuyoruz.

Tuzla Kombi Bakımı

Uzmanlar yılda bir kere kombi bakımı yaptırmanın kombinin ömrünü uzattığını söylüyor. Kombi bakımınızı en son ne zaman yaptırdınız? Kombiniz ilk günkü performansı ile çalışıyor mu? Kombi bakımı kombilerin sorunsuz ve yüksek performansta çalışmasını sağlayan önemli bir işlemdir. Tuzla kombi servisi kombi bakımını profesyonel elemanları ile uygun fiyata yapıyor. faturanızın cebinizi yakmamasını sağlıyor.

Tuzla Petek Temizliği

Petek temizliği kombinizin fazla çalışmamasını ve evinizin daha iyi ısınmasını sağlayan önemli bir iştir. Petek temizliği sayesinde peteklerin hava yapıp yapmadığını ve petekleri ne derece çalıştığı bir uzman yardımı ile görebilir, daha verimli ve iyi çalışan kalorifer peteklerine sahip olabilirsiniz. Petek temizliği peteklere özel kimyasal maddeler verilerek yaptırılan bir işlemdir.

Tuzla Kombi Tamiri

Kombilerin bakımı ertelendiğinde veya peteklerin temizliği düzenli yapılmadığında kombilerde arıza meydana gelebilir. Kombi su almayabilir, su akıtabilir, su basıncında değişiklik olabilir veya kombi ısıtma yapmayabilir. Bu tür durumlarda kombi arıza verir ve tamiri gerekir. Kombi arıza tespiti yapan ve kombiyi tamir eden Tuzla kombi servisi olarak sorunsuz çalışan kombiler vaat ediyoruz.

Tuzla Kombi Montajı

Kombi montajı sıfır veya 2. el kombinin duvara monte edilmesiyle yapılır. Kombi montajı genellikle proje ekiplerince belirlenen uygun yere yapılır. Uzmanlık gerektiren bu yöntem ciddiye alınmalı ve uzman proje ekibi tarafından yapılmalıdır.

Peki kombi montajı nasıl yapılır? Kombi monte edilmeden önce tesisat döşenmeli ve gerekli bağlantılar usta eller tarafından yapılmalıdır. Tesisata sıcak su ve soğuk su bağlantıları eklenir, montaj esnasında iki tane vana ve iki tane partikül filtre kullanılır. Tesisat işlemi kombi tiplerine göre farklılık gösterir ve bu sebeple kesinlikle yetkili kombi servisi tarafından yapılmalıdır. Sizde yetkili ve uzman servis arıyorsanız Tuzla kombi servisi olarak hizmetinizdeyiz. Güvenirliğin ve profesyonelliğin adresi olarak Tuzla'da hizmet veriyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?