Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi

Konutlarda ve iş yerlerinde kullanışlı, pratik ve hijyenik olması yönüyle ısıtmada ve sıcak su temini için kombi kullanımı tercih edilmektedir. Kombiler daha çok kış aylarında ısıtma için, gündelik hayatımızda ise sıcak su için kullanılmaktadır. Kombilerinizin uzun ömürlü çalışması ve arıza vermemesi için mutlaka düzenli olarak en az yılda bir kez bakımı yaptırılması gerekir. Kombilerin kış gelmeden bakımının yaptırılması da önemlidir. Çünkü kış aylarında kombi için gerekli bakımın gerçekleşmesi aşamasında ısı kaybı yaşayabilirsiniz.

Üsküdar Kombi Bakımı

Kombinizde pek çok sorunla karşılaşabiliyorsunuz. Bunlar; kombi açık ama ısıtmıyorsa, kombi patlamalı yanıyorsa, sıcak suyu açtığınız petekler aşırı ısınıyorsa, radyatörlerin üstü sıcak ancak alt kısmı soğuksa, kombiniz su kaçırıyor ya da akıtma yapıyorsa, kombiniz yüksek ses yapıyorsa ve kombiniz açık olmasına rağmen sıcak su gelmiyorsa kombinizde bir arıza durumu var demektir. Bu sorunlar çeşitli sebeplerden kaynaklanabiliyor. Sorunun detaylı incelenmesi için Üsküdar kombi servisi olarak bize ulaşabilir ve yaşadığınız sorunla ilgili hızlıca çözüme kavuşabilirsiniz.

Üsküdar Kombi Tamiri

Kombilerinizin düzenli bakımının yaptırılması ileride doğacak daha büyük tamir işlemlerini baştan önlemek açısından önemlidir. Kombi tamirleri bazen yüksek ücretler karşılığı yapılabiliyor hatta bir kombi fiyatına denk gelecek şekilde olabiliyor. Bu yüzden bakımda ödenecek ücret, büyük sorunlardan kaynaklı tamir işlemlerinden daha cüzi bir miktar olacaktır. Tamir işlerinde de Üsküdar kombi servisi olarak her zaman gerekli analizi yapıp eğer tamiri mümkünse kaliteli malzeme kullanımı ile hızlı bir şekilde kombilerinizin tamirini gerçekleştiriyoruz.

Kombi tamirinde önemli hususlar ise kaliteli malzemenin kullanılması ve ikinci el malzeme kullanılmamasıdır. Çünkü ikinci el malzeme kullanımı ya da kalitesiz malzeme kullanımı ileride kombinizin daha büyük sorunla karşılaşmasına neden olur. Bu durum yeniden tamir ihtiyacı doğurur.

Kombiniz için siz de olası arızaların oluşmaması için ufak önlemler alabilirsiniz. Su rezistanslarını temizlemek aynı zamanda temiz su kullanımı gibi önlemler alabilirsiniz. Basınç göstergesini kontrol edip bir sorun gördüğünüzde Üsküdar kombi servisi olarak bize her zaman bunu bildirebilirsiniz. Bu konuda hızlıca size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?