Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Fiyatlar

Servis işlemlerinde kombi servis fiyatları, işin özelliğine ve yedek parça fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Kış aylarının en önemli cihazı kuşkusuz kombilerdir. Bu cihazların kullanım kalitesi, profesyonel servis hizmetine bağlıdır. Montaj, bakım ve onarım konusunda deneyimli ve sertifkalı firmamız, kombinizin bütün işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyor.

Elemanlarımız Tecrübeli ve Sertifikalıdır

Servis hizmeti için gerekli olan deneyim ve tecrübe, firma elemanlarımızda bulunmaktadır. Ayrıca elemanlarımız sertifikalı çalışmaktadır. Yeni veya eski bütün cihazlar hakkında deneyimli ekibimiz, merkezi veya şahsi ısıtma sistemine ait kombiler için profesyonel bakım hizmeti sunmaktadır.

Eviniz veya iş yeriniz için zorunlu hale gelen kombiler, düzenli bakım istemektedir. Kış boyu sürekli çalıştığı için, bu cihazların bakım ve onarım konusu önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Şirketimiz, bu konuda her zaman profesyonelliği tercih etmektedir.

Doğal gazla çalışan ve tehlikeli olan bu cihazları, amatör tamircilere veya servisçilere teslim etmeyin. Bu işten anlamayan veya sertifikası olmayan kişiler, cihazınıza zarar verebilir. Bu konuda yetkili olan firmamız, güvenilir bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Kombi servis fiyatları, güncel verilere göre belirlenmektedir.

Bakım Hizmeti ve Fiyatları

Yıllık düzenli bir şekilde yapılan kombi bakımı, kombinizin % 25-30 arası tasarruflu yakıt tüketmesine neden olacaktır. Bu durumda faturanız daha az gelecektir. Baca fanı temizliği, küçük ve büyük eşanjör temizliği, kombinizin yakıt tüketimini azaltacaktır. Bu bölümlerin temiz olması, suyun daha erken ısınmasına neden olacaktır. Suyun erken ısınması ile birlikte kombi daha az gaz tüketecektir. Faturalarınızın kabarık gelmemesi için bakım işlemlerini ihmal etmeyin.

Petek temizliği de kombi temizliği gibi yakıt tüketimini azaltacaktır. Temiz bir kombi çabuk ısınır ve daha fazla ısınır. Bu nedenle her zaman için temiz olmalıdır. Kış boyu problemsiz bir şekilde ısınmak istiyorsanız, kombi servis fiyatları kategorisinde, yıllık bakım işlemini yaptırmalısınız. Bakım ücreti ve bakım esnasında kullanılan yedek parçalar, ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. Yedek parçalar, kombinizin markasına göre temin edilmektedir. Şirketimiz, bu konuda profesyonel personel ekiplerle çalışmaktadır.

Tamir Hizmeti ve Fiyatları

Kış aylarında veya diğer aylarda, aniden bozulan bir kombi, acil tamir ister. Bu durumda, şirketimizi aramanız yeterlidir. Şirketimizin deneyimli ve tecrübeli elemanları en kısa sürede adresinize gelmektedir. Tamir ve bakım işlemi için bizi aradığınız zaman, verdiğiniz bilgilere dikkat etmeniz gerekir. Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gerekli yedek parçalar tedarik edilmektedir. Bakım işlemlerinde gerekli bütün parçalar, bir yıl garantili olacak şekilde montajlanmaktadır.

Tamir işlemi için en kısa sürede adresinize gelen firma elemanlarımız, ilk aşamada sizin şikayetlerinizi dinlemektedir. Şikayetlerinizi dinledikten sonra, tamir işlemi için cihazı çalıştırmaktadır. Kullanım ve petek suyu sıcaklığı test edilmektedir. Bu test işleminin ardından, gerekli yedek parçalar temin edilmektedir. Kombi servis fiyatları, parça, montaj ve tamir işlemleri farklı farklı ücretlendirilmektedir.

Servis Hizmetimiz Randevuludur

Servis işlemlerimiz randevulu bir şekilde gerçekleşmektedir. Randevu işlemi için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Elemanlarımız, sizin için en uygun saate randevu vererek işe başlamaktadır. Elemanlarımız evinize gelmeden önce telefon açmaktadır. Acil bir işiniz çıkarsa veya müsait olmazsanız, servisimiz sizin için ileri bir tarihe yeni bir randevu işlemi gerçekleştirmektedir.

Randevu işleminde, istediğiniz hizmeti, cihaz bilgilerini, arıza bilgilerini, iletişim ve adres bilgilerini tam ve doğru bir şekilde vermelisiniz. Hizmetin aksamaması için bu konu oldukça önemlidir.

Montaj İşlemi

Bu sektörde resmi prosedüre uygun şekilde montaj işlemi yaptırmak, hayati önem taşır. Sertifikalı olmayan ve gerekli izinlere sahip olmayan firmalar, hayati tehlike oluşturmaktadır. Firmamız, gerekli izinlere sahiptir ve resmi prosedüre uygun şekilde montaj işlemi yapmaktadır. Dağıtım şirketini onayladığı montaj işlemleri, uzman ekibimiz tarafından kısa sürede gerçekleşmektedir.

Bu kategoride, ilk aşamada proje çizilmektedir. Resmi başvuru ve proje onayı gibi işlemlerin ardından, projenin hayata geçirilmektedir. Elemanlarımız, projeye uygun şekilde montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Montaj işlemi üç sınıfta gerçekleşmektedir.

  1. Kombi montaj işlemi,
  2. Tesisat montaj işlemi,
  3. Petek montaj işlemi,

Bütün bu aşamalar farklı farklı ücretlendirilmektedir. Ayrıca parça montaj işlemleri de farklı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ekiplerimiz Prosedüre Uygun Montaj İşlemi Yapmaktadır

Bu üç aşama, farklı ücretlendirilmektedir. Kombinizin garanti kapsamına uygun şekilde gerçekleştirilen montaj işlemlerinde dikkat edilecek hususlar şu şekildedir:

  1. Projeye uygun duvarın tercih edilmesi önemlidir. Patlayıcı, parlayıcı ve asit içerikli maddelerin bulunduğu ortama kombi montaj edilemez.
  2. Apartmanların ortak kullanım alanlarına kombi montajlama işlemi, dağıtım şirketi tarafından ka bul edilmemektedir.
  3. Baca montajında uzunluk maksimum 1 metre 90 santimetre olmalıdır. Montajdan önce, bacanın çıkacağı yer açılmalıdır. Camcı veya duvarcı, baca için uygun delik açmalıdır.
  4. Baca sistemi aşağı doğru meyilli olmalıdır. Baca ucunda oluşan nemin cihaza girmemesi için önemlidir.

Mühendislerin çizdiği ve dağıtım şirketinin onayladığı projeye uygun montaj işlemi, profesyonellik gerektirmektedir. Firmamız, bütün aşamalarda güvenilir ve pratik montaj işlemi gerçekleştirmektedir.

Hizmet Kalitemizle Tanışın

Kombiler için bakım, onarım ve tamirat işlemleri, resmi izne tabidir. Firmamız, gerekli bütün izinleri almaktadır. Bu izinler çerçevesinde, kombi bakımı, onarımı ve montajı, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleşmektedir. Bütün işlemlerimizde yedek parçalar her zaman için servis aracında hazır bekletilmektedir.

Kombi bakım işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına, bu konuda uzman ekiplerin tercih edilmesi, ilk önemli adım olarak değerlendirilmektedir. Firmamız, bakım, onarım ve tamirat işlemlerini cihazın bulunduğu yerde gerçekleştirmektedir. Ayrıca cihazın sahibinin onayı da dikkate alınmaktadır.

Tamir işlemlerinde dikkat edilen en önemli hususlardan biri de müşteri memnuniyetidir. Her adres için belirli bir süre tayin edildiği için, elemanlarımız servis işlemlerini tayin edilen süre zarfında gerçekleştirmektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?