Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Gebze Kombi Servisi

Gebze Kombi Servisi

Gebze kombi servisi, kombilerin tamir, bakım, temizlik, montaj ve arızaları ile ilgili tüm sorunlarını çözüyoruz. Sistematik olarak ve elektronik olarak kombi arızaları ister bulunduğu yerde isterse servislerimize götürerek tamamı ile tamir ve bakımını yapmaktayız. Tüm değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Gebze kombi servisi olarak Gebze bölgesinde tüm sorun ve sıkıntılı kombilerin tamir ve bakım uyguluyoruz.

Sektörel eğitimli personellerimizle faaliyet gösteren yılların tecrübesi ile müşterileri ile paylaşan ve bu paylaşımdan çok güzel geri dönüşümler alan bir firmayız. İstanbul ve çevresinde ihtiyaç duyulan firmalara da başarılı hizmet vermekteyiz. Her markanın kombilerini ve kombi arıza ve tamirlerini servis ekibimiz ile başarıyla tamir ediyoruz. Gebze Kombi servisi telefon numaralarından bize ulaşabilir ve hızlı çözümler ile sizlerin sorunlarını çözebiliriz.

Gebze Petek Temizliği

Petek temizliği ve kombi bakımında Gebze kombi servisi hızlı hizmet sunmaktayız. Petek temizliği özel ekipmanlarımızla kısa süre içinde olduğu yerde yapılmaktadır. Sizlere verdiğimiz tüm servis hizmetleri kaliteli ve güvenlidir. Son sistem makinelerle petek temizliğini yapıyoruz. Buhar ve ozon temizlik işlemi ile petekleri hijyenik hale getiriyoruz!

Kombinin doğal doğru kullanımı için nelere dikkat edilmelidir; evde olmadığınız zaman kombinizi kapatmalı ya da ayarlarını en düşük seviyeye almalısınız. Bakımlarını ihmal etmemeli yılda en az bir kez bakım yaptırmalısınız. Kombi servisleri ile görüşmeli servisleri ile özel yetkili servisleri ile bağlantı kurmalısınız. Oda termostatı kullanmalı ısı dengesini ve ısının düşüp düşmediğini devamlı kontrol edilmelidir.

Konut içinde 2 kaloriferi çalıştırmalı daha sonra diğer kaloriferleri kademeli geçiş yapmalısınız. Isınma ve enerji tasarrufu için petek temizliği en az 3 yılda bir yaptırmalısınız. Uzakta kalan petekler ve kombinin ısısı uzanamadığı yerlere termostatik vanalar takarak bu sorunu çözmelisiniz.

Kombi bacalı ve ortamda havalandırma sisteminin kesinlikle ihmal etmemelisiniz, aksi takdirde yaşanacak kaza ve kötü olaylar kaçınılmaz olur. Kombi arıza, ses, koku ve olağan dışı bir durum hissettiğinizde anında servis çağırmalısınız. Kombi arızalarında yetkili kombi arıza servisini çağırmalı, genel kontrollerini ayarlarını yaptırmalı ve bu konuda kendiniz çözümler bulmaya kalkışmamalısınız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?