Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Beykoz Kombi Servisi

Beykoz Kombi Servisi

Beykoz kombi servisi, İstanbul’da faaliyet gösteren bir teknik servistir. Kombi sektörünün en önemli ve güvenilir kombi markalarının servis hizmetini vermekteyiz. İstanbul’un Beykoz ilçesi başta olmak üzere diğer birçok ilçesinde faaliyetlerimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz.

Özel Beykoz kombi servisi olarak sürdüğümüz çalışmalarımız arasında bakım hizmetleri, onarım hizmetleri ve montaj hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda servis hizmeti talep edilen kombi markasının orijinal parça değişimi işlemleri de servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Sahibi bulunduğunuz kombi markası ne olursa olsun yetkili Beykoz Kombi Servisi olarak firmamıza başvurmanız halinde bu kombi markasına yönelik olarak yukarıda sıraladığımız hizmetleri herhangi bir sorunla karşılaşmadan satın alabilirsiniz.

Beykoz Kombi Arıza

Firmamız hafta içi ve cumartesi günleri açık bulunmaktadır. Mesai saatlerimizde verdiğimiz servis hizmetlerimiz bütün müşterilerimize aynı kalite ve seviyede verilen hizmetlerdir. Müşteri memnuniyetini önceleyerek verdiğimiz hizmetlerimizde güven ve huzuru temin etme düsturuyla da müşterilerimize sıcak aile yuvaları vaat ediyoruz.

Firmamız tarafından verilen servis hizmetleri yerinde ve serviste verdiğimiz hizmet türleri olarak ayrılmaktadır. Kombiler montajı zor ürünlerdir. Bu nedenle kombi onarım ve bakım hizmetleri genellikle kombinin bulunduğu ve montajlı olduğu evde veya mekanda yapılmaktadır.

Ancak bazı arıza hallerinde servisimiz kombilerin sökülerek serviste tamir edilmesine de karar verebilmektedir. Özellikle önemli parça değişimlerinin söz konusu olduğu durumlarda kombilerin tamamen sökülerek değiştirilmesi gibi durumlar da olabilmektedir. Böyle durumlarda servisimiz müşteri kombilerini yerinden sökerek servisimize getirmekte ve bu kombilerin yerine gerekirse yeni kombi takarak montajını gerçekleştirmektedir.

Beykoz Kombi Bakım Hizmeti

Beykoz kombi servisi olarak bakım hizmetini de en ideal şekilde vermekteyiz. Firmamız tarafından verdiğimiz en iyi servis hizmetleri arasında bulunan bakım hizmetleri sayesinde müşterilerimizin kombileri arıza yapmadan gözden geçirilmekte ve gerekli bakımları yapılarak her türlü arıza ihtimaline karşı korunmaktadır.

Bakım hizmetleri aylık veya yıllık dönemler halinde rutin olarak alınması gereken hizmetlerdendir. Bu nedenle servisimize başvurarak kombilerinizin ve bağlı bulunan tesisat ve peteklerin rutin temizlik ve bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Bakım ve onarım hizmetlerinde en ideal hizmetleri sağlayan firmamızın servis ücretleri makul ölçülerde ücretlerdir. Bu nedenle kolaylıkla satın alabileceğiniz servis hizmetlerimiz için sizleri firmamıza beklemekteyiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?