Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Kağıthane Kombi Servisi

Kağıthane Kombi Servisi

Kağıthane Kombi Servisi, sadece Kağıthane ilçesinde değil, İstanbul’un Avrupa ile Anadolu yakası olmak ile beraber bütün ilçe ve bölgelerine kombi montaj, kombi bakım, kombi arıza, anarım ve benzeri kombi servis hizmetlerini müşterilerimize güvenle sunmaktayız. Kombi servisi alanında profesyonel, deneyimli ve kombilerin her türlü bilgisine sahip olan çalışma kadromuz ile kombi ile ilgili her tür hizmeti veriyoruz.

Kağıthane Kombi Servisi, yılların bize verdiği tecrübe ve uzmanlık ile kombi bakım, onarım, Kağıthane kombi servisi hizmetleri ve aynı zamanda ikinci el kombilerinde her tür servis hizmetini vermekteyiz. Bir de tamirini yaptığımız kombinin servis esnasında değiştirilen kombinin yedek parçalara Kağıthane Kombi Servisi şirketimiz tarafından en az bir yıl garanti süresini vermektedir.

Kombinin arızasını gidermeye yönelik vermiş olduğumuz kaliteli hizmetimizin yanı sıra yedek parçalarımız da kesinlikle orjinal parçalardan oluşuyor. Ekonomik çözümler sunan Kağıthane Kombi Servisi firmamız, servis talebini alır almaz müşteriye en yakın yerde bulunan seyyar ekibi ile çok kısa bir zaman zarfında müşteriden alınan adrese ulaşarak, kombilerin arızası ne olursa olsun servis işlemini yapmaktadır.

Kombi Bakımı Kağıthane Kombi Servisi

Kağıthane kombi servisi firması olarak kombinin sorunsuz çalışması, uzun bir ömre sahip olabilmesi ve üstün bir çalışma performansında olabilmesi için yıllık bakımını sorunsuzca yapmaktayız. Bu sayede kombilerin pahalı periyodik onarımların önüne geçmiş oluyoruz. Bu bağlamda Kağıthane kombi servisi olarak kombinin bakımını yaparken öncelikli olarak işe kombilerin kazanlarından başlıyoruz.

Çünkü baca gazı ile sıcaklığı, doğal gaz ya da yakıt tüketimi ve benzeri veriler kombi kazanından anlaşılabilmektedir. Kağıthane Kombi Servisi firması olarak gerçekleştirdiğimiz kapsamlı kazan bakımının içerisinde şu hizmetlerimiz mevcut; kombi kazanının bütün komponentlerin durumunun kontrol etmek, bacaların duman boruları ile komponentlerin temizliği yapmak, parça gerekiyorsa kombinin parçasını Orijinal parça ile değiştirmek ve servis işlemlerinden sonra kazanın tüm çalışma verimliliğinin ölçmesi gibi hizmetlerden oluşuyor.

Kombinin kazanı ile beraber her tür kombi servisini sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapan Kağıthane kombi servisi firmamız, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem ile bu günlere emin adımlarla ulaşmıştır. Güler yüzlü çalışma ekibimiz ile İstanbul'un bütün ilçelerine hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Bize ulaşmak isteyen müşteriler kaliteli, güvenilir ve hızlı çalışma performansımızdan şüpheleri olmasın.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?