Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye İstanbul’un doğalgaz ile ısınan bir ilçesidir. Geniş yüzölçümü ve yoğun nüfusu ile de önemli bir müşteri potansiyeline sahiptir. Sadece doğalgaz ve kombi sektörü açısından yüksek bir potansiyeli olmayıp diğer birçok sektör için de önemli bir cazibe merkezi olan Ümraniye ilçesinde, her sektör tüketicileri son derece bilinçli ve deneyimli kişilerden oluşan bir toplumu oluşturmaktadırlar.

Ümraniye Kombi Servisi firmamız, Ümraniye ilçesinde bulunan kombi kullanıcılarına yönelik olarak servis hizmeti vermektedir. Montaj, bakım, onarım ve temizlik gibi hizmetleri en ideal ve geçerli yöntemler kullanarak verdiğimiz Ümraniye’de başarılı çalışmalarımızdan bütün müşterilerimiz memnun kalmıştır.

Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli servis hizmetlerimizi satın alan müşterilerimizin sahibi bulunduğu kombi cihazları, firmamız sayesinde bakım, onarım gibi hizmetlerden sonra yeni alınmış cihaz gibi çalışmaya devam etmektedir.

Ümraniye Kombi Montajı

Ümraniye Kombi Servisi firmamız montaj hizmetlerini verirken müşterilerimize geniş bir yelpazede kombi seçeneği sunmaktadır. Halen daha dünyanın genelinde birçok ülkede kullanılan kombi markaları firmamız tarafından tedarik edilebilmekte ve müşterilerimizin istedikleri mekanlara kurulabilmektedir.

Firmamız tarafından satışı yapılan ve montajı gerçekleştirilen kombi cihazları orijinal cihazlar olup kurulumları da yine markanın kalitesine ve özelliklerine uygun nitelikte gerçekleştirilmektedir. Tesisat ve petek kurulum hizmetleri için de firmamızdan gerekli servis hizmetlerini talep edebilir ve satın alabilirsiniz.

Firmamız tüm montaj işlemlerini tüm teknik test ve ölçüm işlemlerini yerine getirmek suretiyle yapmakta ve müşterilerimize gaz kaçağı bulunmayan, kusursuz doğalgaz ısınma sistemlerinin bir parçası olarak kombilerini teslim etmektedir.

Ümraniye Kombi Bakımı

Kombi bakımı işlerinde Ümraniye Kombi Servisi olarak ilçenin en güvenilir ve tercih edilir servis hizmetlerini veriyoruz. Uzmanlık kapasitesinde deneyimli çalışanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz kombi bakımı hizmetlerimiz gerekli teknik araç ve teçhizat kullanılarak kombilerin ölçümleri yapılarak gerçekleştirilmektedir.

Rutin ve belirli bir takvim gözetilerek satın almak isteyeceğiniz servis hizmetlerimiz için firmamızla irtibata geçmeniz ve taleplerinizi iletmeniz yeterlidir. Firma çalışanlarımız her yıl talep ettiğiniz tarihlerde kombilerinizin bakımını gerçekleştirerek gerekli temizliklerini yapmakta ve kombi ve diğer bağlantılı sistemlerin sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktadırlar.

Kombilerin filtrelerinin ve diğer parçalarının özenle incelenip denetimlerinin yapıldığı kombi bakım hizmetlerini firmamızdan güvenerek satın alabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?