Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Yaz aylarında sadece sıcak su sistemini kullanılan kombilerin, yaklaşan kışa doğru tüm ayar ve bakımlarını yaptırmak gerekir. Kombiler evlerimiz ısıtan ve su sıcak suyu sağlayan cihazlardır. Kombi bakımı, tamiri, montajı ve arızası çok önemli uygulamalar ve sorunlardır. İşin ehli ve bu konuda eğitim almış yetkili servis ve elemanlarla yapılması gerekmektir. Airfel kombi servisi Airfel marka ve model kombilerin tüm montaj ve bakımını yapan yetkili teknik servistir. Ürettiği son sistem ve üstün yoğuşmalı kombi ve elektronik ürünleri ile Airfel sektörde ödüllü ürünlerle söz sahibi olmaya devam ediyor!

Airfel Kombi Arızası

Yeteri kadar ısınma sağlanması için kombilerin, peteklerin düzenli bakımı ve temizliği yapılmalıdır. Petek ve kombi arızaları çoğunlukla kombinin iç kısmında meydana gelen kireç ve kullanıma bağlı oluşan atıklardan olmaktadır. Kombinin iç ve dış düzenindeki arızaların oluşmaması için yıllık bakımları yaptırılmalıdır.

Kombi arızalandığı zaman ısı düzeyi düşer ya da çok düşük ısı sağlarken çok yüksek enerji harcar. Basınç ayarı ve yüksek randımanlı çalışma sağlamak için kombi sisteminin gerekli düzende çalışması gerekir. Arifel kombi servisi tüm ürünlerinin yıllık bakımlarını müşterilerine başarı ile sunmaktadır!

Kombi arızalarını önemseyin! Normal düzeni bozulan ve sistematik kontrolleri sağlanmayan kombi arızaları çok kötü sonuçlar doğurmaktadır. Tamir ve montajı düzgün yapılan kombiler sizlere maksimum ısınma ve enerji tasarrufu, uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Airfel kombi servisi deneyimli servis elemanları ile montaj, tamir ve bakımı yapıyor!

Airfel Kombi Bakımı

Yeteri kadar ısınma sağlanması için kombilerin ve peteklerin düzenli bakımı sağlanmalıdır. Petek ve kombi bakım hizmetlerinde uzman kişiler yardımıyla müşteri memnuniyetini önemseyen ve yıllardır bu konuda hizmet sunan Airfel kombi servisi ve yetkili servisler içinde en hızlı hizmeti sunmaktadır! Kombi ve petek bakımında çeşit ekipmanlarla hizmeti sunmaktadır. kombi bakımı, kombinin daha az enerji harcaması ve arıza yapmamasını sağlar. Kombinin iç ve dış düzenindeki arızalar ısınma ve enerji tasarrufunu olumsuz etkiler. Kombi ve petek temizliği düzenli yapılmalıdır. Evlerde kombi bakımı oldukça kolay ancak bu işi bilen ve bu işin uzmanı olan kişilerce yapıldığında basit bir işlemdir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?