Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Buderus markası, Türkiye’de en çok tercih edilen kombi markalarındandır. Uzun yıllar boyunca kombi sektörünün önde gelen isimlerinden olmayı başarmış olan buderus elektrikli ev aletleri ve makineleri üreten ve satan bir markadır. Olumlu itibar ve imajı sayesinde Türkiye’de kombi sektöründe önde gelen markalardan olmayı başarmıştır.

Marka imaj ve kimliğinin olumlu olmasının en önemli nedenini ürettiği kombilerin kalitesi olarak açıklayabiliriz. Müşterilerin yüksek beğeni ve taktirlerini kazanan ve kullanım avantajları nedeniyle özellikle tercih edilen buderus kombiler, iç mekan ve su ısıtmada en iyi sonucu veren kombiler arasında listenin üst sıralarında bulunmaktadır.

Türkiye’deki yaygın yetkili ve özel servis ağı sayesinde tamirat, bakım ve onarım, montaj gibi hizmetlerde herhangi bir eksiği ve kusuru bulunmayan buderus markası, bu servisler sayesinde temin edilen ve tedarik edilen yedek parçalarla, olası parça değişimlerinde de müşterilerinin mağduriyetine fırsat vermeyen bir markadır.

Buderus markasının kalitesine ve kimliğine uygun, yüksek kalitede verilen servis hizmetleri firmamız tarafından verilen hizmetler kapsamındadır. Bir Buderus kombi servisi olan firmamız, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tüm nitelik ve özellikleri dikkate alınarak verilmektedir.

Çalışanlarımız buderus markasının çok iyi tanıyan, iç ve dış ekipman, parça ve genel yapısı hakkında gerekli bilgiye sahiptir. Yeterli deneyim ve teknik bilgi ve donanım sayesinde buderus markasının tüm özelliklerini en iyi şekilde bilen çalışanlarımız, servisimizde verilen tüm hizmetleri eksiksiz ve kusursuz olarak verebilecek kapasitededirler.

Buderus Montaj Servisi

Buderus kombi servisi olarak, montaj hizmetlerinde de en etkin ve hızlı yöntemler kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kısa sürede, ihtiyaç duyulan tüm teknik ve donanım ürünleri kullanılarak yeterli kapasite ve sağlamlıkla tesisatlar üreterek, kombileri bu tesisatlara montaj yapabiliyor ve kurulumunu en doğru şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Buderus Bakım Servisi

Buderus kombi servisi olarak bakım servisi hizmetlerinde de bulunduğumuz bölgenin en iyi servis hizmetini veren bir firmayız. Müşterilerimizin sahibi bulunduğu buderus marka kombilerin yıllık bakımlarını yapıyor, gerekli durumlarda parça değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Buderus markaya ait orijinal parça değişimleri sayesinde kombileriniz satın aldığınız ilk günkü performansıyla çalışmalarını sürdürürler.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?