Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Blowtherm Kombi Servisi

Blowtherm Kombi Servisi

Blowtherm, kombi markaları arasında en iyi markalardan birisidir. Türkiye'de önemli bir pazar payına ulaşarak kombi piyasasına yön veren markalardan biri haline gelmiştir.

Türkiye'de Blowtherm markası birçok ilde tercih edilen bir kombi markasıdır. Kolay kullanım özelliği ve gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde müşterilerin memnuniyetini sağlayan Blowtherm marka kombiler, düşük enerji ile yüksek ısı elde etmenin en doğru adresi konumundadır.

Blowtherm markası kombideki üstün kalite ve uzun ömürlülük ve yüksek performansı servis hizmetlerine de yansıtmış bir markadır. Günümüzde özel ve yetkili servis anlamında en gelişmiş servis ağlarına sahip markalardan birisi de Blowtherm markasıdır. Blowtherm kombi servisi ihtiyacınız olması halinde yaşadığınız yerde mutlaka bu servislerden bir veya birkaçına ulaşmanız mümkün olacaktır.

Blowtherm Kombi Montaj Servisi

Blowtherm kombi servisi, montaj hizmetlerini en doğru teknik yöntemleri kullanarak, kusursuz ve sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Gaz kaçaklarının doğru yöntem ve aletlerle ölçülerek tesisatların güvenirliliğinin test edilmesi ve akabinde kombilerin tesisatlara bağlanarak çalışmasının sağlanması servisimiz tarafından yerine getirilen en güvenilir hizmetlerimizdendir.

Firmamızdan alacağınız Blowtherm marka kombilerinizin montaj hizmetlerini de bizden talep edebilirsiniz. Arzu etmeniz halinde kombi montajı ile birlikte tesisatlarınızın döşenmesi ve test edilmesi işlemlerini de yerine getirebiliriz.

Blowtherm Kombi Bakım Servisi

Bahik hizmetleri Blowtherm kombi servisi firmamız tarafından verilen bir diğer servis hizmetidir. Uzman ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde sahibi bulunduğunuz kombilerin bakımını rutin bir takvime bağlayarak sözleşme dahilinde her yıl gerçekleştiriyoruz.

Özel yetkili Blowtherm kombi servisi olarak verdiğimiz bakım hizmetleri profesyonellik ve uzmanlık derecesinde verilmektedir. Kombileriniz, petekleriniz ve tesisatlarınız verdiğimiz bu kaliteli bakım hizmetleri sayesinde sorunsuzca çalışmasını sürdürecektir.

Blowtherm Kombi Onarım Servisi

Blowtherm özel yetkili kombi servisi hizmetlerimiz arasında bulunan onarım hizmetleri bakım ve montaj hizmetlerimizin kalitesinde aynı personel tarafından verilen teknik düzeyi yüksek hizmetlerdendir.

Orjinal parça değişimi de dahil olmak üzere verdiğimiz onarım hizmetleri sayesinde müşterilerimizin kombileri kısa sürede tamir edilmekte ve tekrar çalışır hale getirilmektedir. Tecrübeli ve uzman çalışanlarımızın doğru teknik ve donanımla kombileri onarması sonucunda kombileriniz performansından herhangi bir kayıp yaşamamaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?