Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Lynx Kombi Servisi

Lynx Kombi Servisi

Uzun yıllardır bünyesinde bulundurduğu bilirkişi Tekniker ve Teknisyen ekibiyle teknik hizmet ve Satış sonrası hizmet alanında ayrıcalıklı bir şirket olma özelliğini taşır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve farklı hizmet anlayışı yardımıyla başarılı servis hizmetleri sunmakta. Sunmuş olduğu hizmetinde devamını sağlamak hedefiyle sürekli kendini geliştirerek yatırımlarını sürdürür. Hizmet anlayışını şahıslara bağımlı kılmakla ve yalnızca söylemlerde en iyi olmakla yetinmez. Lynx kombi servisi olarak kombilerinizle alakalı her problemi alanında bilirkişilerden oluşan kadromuzla birlikte gece gündüz istediğiniz anda yanınızdayız.

Lynx Kombi Bakımı

Her ürün ve markada olan kombilerin problemlerinde de farklılık olmakta. Lynx kombi servisi olarak kombi bakımı servisinde uygun gereçler kullanarak ve yılların tecrübesi sayesinde sorunsuz bir bakım hizmeti sunmaktayız. Bakım işleminde öncelikle kirli suyun tamamının tahliye edilmesini sağlamaktayız. Genleşme tankının basıncı kontrol edilir ve olması gereken basınç değerinin altındaysa, hava basılarak basınç düzeltilir. Yanma haznesinin temizliği yapılır ve ateşleme düzeneği gözden geçirilir.

Daha sonra üç yollu vana arıtılarak fan testi yapmaktayız. En son gaz ayar denetimini yaparak, kalorifer fitresi temizlendikten sonra çıkarılan parçaları yerlerine takmaktayız. Tüm bu prosedürleri sırasıyla yaparak kombinizi kış mevsimine hazırlamaktayız.

Lynx Kombi Bakımı

Kombinizde meydana gelen arızlar için öncelikle kombiye gazın gelip gelmediğini ocağı kullanarak denetlemeniz gerekir. Daha sonra kombinizin su düzeyini kontrol edip 1-2 arasındaki düzeyde olmasını sağlayın ve elektriğin olup olmadığını kontrol edin. Bu işlemlerden sonra oluşan arızanın verdiği, arıza koduna bakmanız gereklidir. Bu aşamalardan sonra Lynx kombi servisi ile iletişime geçmeniz lazımdır. Servisimiz çalışanları meydana gelen arıza kodlarına göre problemin nedenini bularak kısa sürede çözüm sağlanır.

Lynx Kombi Bakımı Petek Temizliği

Petek temizliğinin günümüzde yaygınlaşmasıyla kullanıcılar kendileri temizlemek istiyor. Fakat peteklerin yapısından ötürü el girmediği için ve özen gösterilmesi gerekli tesisat olmasından dolayı uzman kişilerden destek alınmalı. Bu sayede kısa zamanda ve emniyetli bir petek temizliği yapılmakta. Lynx kombi hizmetimizin yanı sıra düzenli olarak yaptırmanız gerekli kombi petek temizliği de ürünümüz ve sıcak su dönüşüm borularınızın bakımı içinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?