Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Vestel Kombi Servisi

Vestel Kombi Servisi

Ülkemizin yerli markası Vestel kombi üretiminde de oldukça başarılı bir markadır. Markanın sunmuş olduğu birbirinden farklı modelleri ile büyük tasarruf sağlayan ürünlerdir. Aynı zamanda yerli üretim markası olduğundan daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Enerji tasarrufu sağlamak isteyenlerin ilk tercihi Vestel markası olmaktadır.

Tüm yurda yayılan servis ağı ile kurulum, montaj, tamir ve bakım hizmetleri hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Yetkili servis noktaları ile oluşabilecek arızalarda, periyodik bakımlarda anında geri dönüş yapılmaktadır.

Vestel Kombi Montajı

Yurt çapında tüm illerde yaygın bir servis ağı bulunmaktadır. Doğru yapılmayan montajlar garanti kapsamının dışında kalmaktadır. Yanlış montaj aynı zamanda kombinin bazı parçalarında arızaya da neden olabilmektedir. Bu nedenle kombi için yapılacak tüm işlemlerin yetkili servisler tarafından yapılmasına dikkat ediniz. Kombi montajı için Vestel kombi servisi randevusu alınması yeterlidir. Uzman ekiplerce belirtilen gün ve saatte yerinde hizmet sunulmaktadır. Eğitimli ekiplerce önceden kullanılan kombiyi yerinden sökerek Vestel kombinin yerine doğru şekilde kurulumunu sağlamaktadır.

Vestel Kombi Bakımı ve Arızaları

Herhangi bir arıza oluşmadan önce bakım yapılması çok daha doğru bir yöntemdir. Periyodik bakımları doğru yapıldığı taktirde arıza riski azaltılmaktadır. Sürekli su kullanan bir cihaz olması dolayısıyla kireçlenmeler oluşabilmektedir. Bu da önemli parçaların arızasına yol açabilmektedir. Aynı zamanda bakımları yapılmış bir kombi suyu daha hızlı ısıtmaktadır. Bu da büyük bir enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kombi bakımı Vestel kombi servisi tarafından uzman ekiplerce yapılmalıdır. Doğru yapılan bakımlar sayesinde enerji tasarrufu sağlanır, arızaların oluşması engellenir.

Kombide oluşacak arıza durumlarında ise mutlaka yetkili servise haber verilmelidir. İlgili destek hattı aranarak arıza kaydı oluşturulmalıdır. Kayıt açılmasından sonra en kısa zamanda Vestel kombi servisi adrese yönlendirilir. Uzman ve sertifikalı ekiplerce arızanın kaynağı belirlenir. Oluşan arızalarda parça değişimi gerektiren haller bulunabilir. Bu durumlarda da gerekli parça aynı gün temin edilerek arızanın giderilmesi için seri şekilde hizmet sunulmaktadır. Yetkili servis tarafından yapılan parça değişimleri garantilidir.

Özellikle kombi montaj, arıza ve bakımlarının yetkili servis ekiplerince yapılması önemlidir. Farklı servislerce yapılan işlemler cihazın garantisini bozabilmektedir. Ayrıca uzman olmayan kişilerce yapılacak tamirlerde daha büyük arızalara yol açabilmektedir. Can ve mali güvenlik için mutlaka yetkili servis yardımı alınmalıdır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?