Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

Kış aylarında kombiler her evin vazgeçilmez beyaz eşyası haline gelir. Isınmak için insanlar, ilk çözüm olarak kombi satın alımında bulunurlar. Ancak yıllar geçtikçe, kombilerinin arızalandığı şikayetti ile yetkili servislere başvururlar. Yetkili servise gelmek ne kadar doğru bir davranış olsa da bunun için kombinin arızalanması beklenmemelidir.

Kombiler doğru şekilde bakım ve onarım süreçlerinden geçerse uzun süre kullanılabilmektedir. Kombi tamiri sık bir şekilde son bahar aylarında yapılır. Eski model kombiler, veya çalışırken sorun yaratan ve iyi ısıtmayan kombiler her yıl bakıma sokulmalıdır. Düzenli olarak bakımı yapılmayan, bakımı aksatılan kombiler çok düşük ısılarda bile gereğinden fazla enerji harcar. Bu tarz bir kombiye sahip olmak, elektrik faturanızın normalden yüksek gelmesine yol açabilir. Bu sorunun giderilmesi için yetkili bir Beko kombi servisi ile iletişim içerisine girilmesinde fayda vardır.

Bir Beko kombi servisi olmadan evde tarafınızca yapılan müdahaleler yüzünden kombiye bilinçsizce zarar verebilirsiniz. Böyle bir durumda kombi garanti kapsamında olsa bile garantisi feshedilebilmektedir. Çünkü durum kullanıcı hatasına bağlı bir arıza olarak değerlendirilecektir. Cihazınızın garanti kapsamı dışındaki tamiri için ise tarafınızdan belirli bir miktarda ücret talep edilmesi olasıdır.

Beko Kombi Bakımı

Beko yetkili servislerine getirilen kombiler uzman ekipler tarafından bakıma alınır ve kombinin sorun tespiti yapılır. Kombinin sorunu tespit edilince tarafınıza ulaşılarak bilgilendirme yapılır ve sorunun giderilmesi için gerekli bakım uygulanır. Beko servisleri bünyesinde yapılan bakımların garantisi mevcuttur ve bakım sonrasında oluşabilecek sorunlar ücretsiz olarak çözülür. Beko kombilerinizin bakımı, alanında bilgi sahibi olan ve hızlı çalışan profesyoneller tarafından yapılır.

Beko Kombi Servis Fiyatları

Kombi servise getirildiğinde ne durumda olduğu, kombinin garanti kapsamında olup olmadığı önemlidir. Bu gibi birçok etken doğrultusunda servis fiyatı belirlenmektedir. Eğer ki getirilen kombi garanti kapsamında ise, tarafınızdan hiçbir ücret talep edilmez. Ancak kombinin garantisi, yetkili olmayan biri tarafından yapılan müdahaleler doğrultusunda feshedilir. Garantisi bitmiş ya da feshedilmiş kombiler, bulundukları duruma ve temin edilecek parçaya göre fiyatlandırılır. Doğru fiyatlandırma için yakınınızdaki yetkili bir Beko kombi servisi ile görüşüp, fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?