Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Buhara Kombi Servisi

Buhara Kombi Servisi

Buhara markası doğalgaz ile ısınabilen bütün şehirlerde kullanılabilen bir kombi markasıdır. Türkiye’nin doğalgaz girmiş bütün illerinde önemli bir pazar payı edinerek kombi alanındaki iddiasını ispatlamıştır.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde sevilerek kullanılan bir marka olan buhara markası, dijital panel ve dokunmatik tuşlarıyla teknolojiyi yakından takip etmekte, iç mekanik aksam ve parçalarıyla da kombi sektörünün gelişmişlikte geldiği son noktada bulunmaktadır.

Buhara marka kombilerin farklı modelleriyle büyük ve küçük hanelerde ihtiyaç duyulan ısınmayı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Yüksek performans düşük enerji tüketimi ile evlerinizde en ideal ısınmayı sağlayacak buhara kombi markası, kombilerin servis hizmetlerinde de başarılı ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Buhara Kombi Servisi, bugün Türkiye’nin doğalgaz bulunan bütün illerinde hizmete girmiş servislerdendir. Geniş ve yaygın servis ağı sayesinde Buhara kombinin bulunduğu bütün haneler, satış sonrası hizmetleri Buhara Kombi Servisi olarak çalışan firmalardan rahatlıkla alabilmektedirler.

Her türlü bakım ve arıza hizmetlerinin verildiği kombi servisleri, yaygın ve yapılandırılmış servislerde uzman ve deneyimli çalışanlarla servis hizmetlerini sürdürmektedirler.

Buhara Tamir Servisi

Buhara tamir servisi olarak da hizmet veren Buhara Kombi Servisi tamir hizmetlerinde farklı hizmet şekillerine sahiptir. Evde yani yerinde verilen servis hizmetleri ve serviste verilen servis hizmetleri olarak bu hizmet şekillerini ikiye ayırabiliriz.

Buhara marka kombilerde meydana gelen arızanın niteliğine göre kombiler evde veya serviste tamir edilmektedir. Basit, yerinde giderilebilir arızalar kombi sökülmeden ve servise alınmadan bulunduğu yerde tamir edilmektedir. Ancak yerinde tamir edilemeyecek olan ve uzun süreli bir tamir ihtiyacı duyan kombiler gerektiğinde sökülerek servise alınmakta ve serviste tamir edilmektedir.

Uygun ve orijinal parça değişimi yapılarak uzman ve deneyimli çalışanlar sayesinde kısa sürede tamir edilen kombiler yine kısa sürede yeniden çalışır hale getirilerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

Buhara Bakım Servisi

Buhara bakım servisi, Buhara marka kombilerin bakım hizmetlerini en iyi şekilde yaparak kombilerin sorunsuz olarak çalışmaya devam etmelerini sağlamaktadır. Kombilerin rutin ve dönemsel bakımları sayesined ömürlerinin uzaması ve arıza yapmasına müsaade edilmeden performansının yüksek tutulması mümkün olmaktadır.

İnternet sitemize giriş yaparak sahibi bulunduğunuz Buhara kombi markasının servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?