Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Beretta Kombi Servisi

Beretta Kombi Servisi

Beretta, ürettiği kombiler ile müşterilerine dört mevsim sorunsuz bir şekilde kullanabilecekleri bir ürün sunmaktadır. Beretta kombileri, kombi markasında dünya devi olan şirketler ile yarışmakta ve birçok kombi modelinde bu dünya devlerini de geride bırakmayı başarmaktadır. Beretta kombileri; uzun ömürlülüğü, kullanım kolaylığı, yakıt tasarrufu ve yüksek performansı ile kullanıcılarından bu zamana dek tam not almayı başarmıştır.

Ancak firmamız ürünlerinde yaşanan bazı sorunların varlığı da göz ardı edilmemektedir. Bu sorunlar kombilerin üretiminden ve kalitesinden kaynaklı değildir. Kombinin kullanıldığı alandaki elektrik akımı, doğal gaz sorunları, yapıların mevsimlere karşı cephelendirmelerinin olmayışı ve eski yapılarda özellikle dikkat çeken su tesisatı sıkıntılarından kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda Beretta kombi servisi ile yanınızda olmaya devam ediyor ve sorunlarınızı en kısa sürede kalıcı bir çözüme ulaştırıyoruz.

Beretta Kombi Tamiri

Her marka kombilerinizi tamir etmek, montajını yaptırmak, bakımını yaptırmak ve belirli sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamak adına sizlere hizmet sunmaktayız. Hizmetimizi profesyonel ekibimiz, uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Ekibimiz için servis ücretinden önce müşteri memnuniyeti önem taşımaktadır.

Beretta kombi servisi ailesi olarak ilk amacımız yaşadığınız sorunu en kısa sürede tespit etmek, en doğru şekli ve yine en kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturmak üzerine planlamıştır. Servis ücretimiz ise tüm gelir düzeyi aileler için tercih edilebilir düzeyde olup; detaylı bilgiyi bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Beretta Kombi Bakımı

Kombilerin yalnızca arızalanma hallerinde servise götürülmesi ya da eve servis çağrılması doğru bir yol değildir. Her marka kombi için mutlaka bir ya da iki yılda bir Beretta kombi servisi çağrılmalı ve kombinin bakımı yaptırılmalıdır. Kombinin bakımının yapılmasından sorumlu ekibimiz; kombinizin iç düzenlemesini detaylıca inceleyecek ve gerekli ayarlamalar ile kombi iç temizliğini gerçekleştirecektir.

Ardından kombinin su ve basınç ayarlaması yeniden yapılacak ve size tüm bu işlemlerin servisimiz tarafınca yapıldığına dair gerekli belge verilecektir. Biz, Beretta ailesi olarak sizlere sunduğumuz tüm kombi bakım, montaj, onarım, tamir işlemlerinin garantisini vermekteyiz. Kullanım süresi dolmuş kombilerin arızalanması halinde ise profesyonel ekibimiz tarafından sizin için uygun olan kombi modeli mutlaka önerilecektir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?