Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

1886 yılında Robert Bosch Stuttgart'ta Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi'ni kurdu. Böylece günümüzde dünya çapında yaygın bir şekilde çalışmaları olan şirketimizin temelleri atıldı. Yenilikçilik ve sosyal taahhüt firmamızın kuruluşunun ilk anından itibaren ana prensipleri olmuştur.

Robert Bosch aşağıdaki sözler ile yukarıda belirtilen prensipleri biz kez daha irdelemiştir.
‘’İnsanlığınızı asla unutmayın ve başkalarıyla olan ilişkilerinizde insanlık onuruna saygı gösterin. ‘’

Arızasız Bir Kombi Konforu İçin Kombi Bakımı

Çağımızın hızlı temposunda teknolojinin bize getirdiği olanaklardan biri de evimizi ısıtmada ve sıcak su ihtiyacını karşılama da kullandığımız kombilerdir. Söz konusu kombilerin bir an için arıza yapması bile günlük yaşamımızı cehenneme çevirebilir.

Kışın en soğuk gününde veya yorgun argın işten eve geldiğinizde bir sıcak su ile akabileceğiniz bir duş hayali kurar iken arızalı bir kombiyi düşünmek bile istemezsiniz.

Dünyanın konusunda uzman olan Bosch marka kombiler sahip olabilirsiniz. Üstün Alman teknolojisi ile çok iyi performanslar alabilir ve nerede ise arızasız bir kombi süreci yaşayabilirsiniz.

Fakat ne olursa olsun söz konusu kombileriniz için Bosch kombi servisi ile çalışmalısınız ve Bosch kombi servisi yardımına gereksiniminiz vardır.

Bu tür bakımlar için Bosch kombi servisi meydana gelebilecek arızalara ve sorunların oluşmasına fırsat vermemek için periyodik bir bakım cetveli oluşturur.

Bosch teknolojisinin eğitimini almış uzman ve deneyimli, profesyonel çalışanlar ile bakım ve servis hizmeti sunar.

Kombilerde genellikle su sızıntısı veya akıtma, su açılmasına rağmen ısıtmama, elektrik sigortalarını attırma, gürültülü çalışma gibi yaygın bilinen sorunlar ortaya çıkar. Bosch kombi servisi günün 24 saati haftada yedi gün bu tür sorunları gidermek için görev başındadır.

Uzman Ve Deneyimli Çalışanlar

Uzman ve deneyimli çalışanlar ile kombi bakımında genellikle yanma odası, pompa motoru ve tüm filtrelerin temizlenmesi gibi işler itina ile yapılır. Çok önemli olan petek temizliği gerektiği şekilde yapılır.

Kombinin suyu boşaltılır ve kombi gazı ortamdan uzaklaştırılarak elektrik kesintisi sağlanır. Kombi içerisindeki teçhizat ve parçalar uygun kimyasallar yardımı ile itina ile temizlenebilir.

İhtiyacınız olduğunda size bir telefon kadar uzaklıkta olan Bosch kombi servisi ile evinizde kombi konforunu sürekli yaşayabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?