Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi

1954 yılından beri hizmet veren ECA yerli ve milli markalarımız arasındadır. Isıtma sistemlerinde nadir Türk markalarından biri olan ECA kombi üretiminde de öncüdür. Doğalgaz ile ilgili vana ve tesisatlarında üretimini yapan marka bu alanda kendini geliştirmiş, yenilikçi ve öncüdür. Üretilen kombilerde tasarruf ve ergonomik modeller sunulmaktadır.

ECA Kombi Arızaları

Oluşabilecek sorunlarda yaygın servis ağı ile ECA kombi servisi yanınızdadır. Eğitimli teknik ekipler arıza kaydını oluşturmanızın hemen ardından size belirtilen süre içinde hizmet sağlamaktadır. Teknik ekip gelmeden kısa süre önce arayarak net saat hakkında bilgilendirmektedir. Arızalara acil şekilde dönüş yapılmaktadır. Uzman ekipler adrese ulaştığında ilk olarak arızanın kaynağını belirlemektedir. Sonrasında duruma müdahale edilerek gereken tamir işlemi yapılmaktadır.

Kombide oluşan arıza parça kaynaklı ise orijinal parça seri şekilde tedarik edilmektedir. Kısa süre içinde ekipler orijinal yedek parça ile arızalı parçayı değiştirmektedir. Kombide oluşan arıza giderildikten sonra ekipler gerekli kontrolleri sağlamaktadır. Kombinin düzgün şekilde çalıştığından emin olduktan sonra arıza kaydı sonlandırılır. Kısa sürede ve uzman teknik kadrosu ile ECA kombi servisi hizmet sağlanmaktadır.

Eca Kombi Bakımı

Arızaların oluşmaması, cihazın düzgün şekilde çalışmaya devam edebilmesi için bakımlarının yapılması zorunludur. Bakımı yapılmayan cihaz zaman içinde toz, pas gibi etkiler altında kalabilmektedir. Yine su aracılığı ile çalışan cihazda bazı parçalarda kireçlenmeler oluşmaktadır. Oluşan dış etkiler nedeniyle cihazda arızalar, parçalarda bozulmalar oluşabilmektedir. Yapılacak bakımla cihaz gereken şekilde bu etkilerden arındırılmalıdır. Bakım hizmeti için ECA kombi servisi müşteri hattını aramanız yeterli olmaktadır.

Yapılacak bakımla parça ömrü uzamakta ve olası arızalar önlenmektedir. Aynı zamanda bakımları yapılmayan cihazlar daha fazla gaz ve su tüketmektedir. Oluşan kireçlenme sebebi ile suda ısınmama gibi problemler ortaya çıkmaktadır. Bu da cihazın daha fazla gaz ve su tüketmesine yol açmaktadır. Kombinin düzgün şekilde ve tasarruflu çalışması açısından bakım ve temizliğinin yapılması gereklidir.

Yapılan işlemler için servis fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bakım, parça değişimi gibi işlemler farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Oluşacak arızlardaki fiyat bilgisinin netleşebilmesi için arıza kaynağının belirlenmesi gereklidir. Bakım fiyatları hakkında ise müşteri destek hattı aracılığıyla bilgi alınabilmektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?