Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Raks Kombi Servisi

Raks Kombi Servisi

Raks, Türkiye'de belirli markalar ile yapmış olduğu iş birlikleri dolayısı ile adından sıkça söz ettiren kombi markaları arasında yer almaktadır. Raks kombi ürünleri, kullanıcılarına uzun vadeli bir hizmet sunar. Ancak elektronik aletler için yalnızca sunulan hizmetin kalitesi yeterli değildir.

Öyle ki; doğal gaz ile alakalı yaşanan sorunlar, elektrik akımlarından kaynaklanan sorunlar, yapıların eski oluşu yada elektronik cihazın kullanımında sorun çıkarabilecek aksiliklere mahal vermesi, ürünlerde yaşanabilecek sorunları ortaya çıkarır. Raks kombi ürünleri için yaşanabilecek bu sıkıntılı süreçlerin en kısa sürede ve yüksek standartlı hizmet sürecinde çözümlenmesi adına raks kombi servisi ile sizlere destek sunmaktayız.

Raks Kombi Servisi Fiyatları

Raks kombi servisi hizmeti; kombi bakımı, kombi tamiri, kombi arıza ve benzeri sorunlarınıza çözüm sunar. Servisimiz haftanın her günü 7/ 24 hizmetinizde olup; tüm çalışanlarımız eğitimli, deneyimli, temiz ve güler yüzlüdür. Servis çalışanlarımızın çözüm odaklı çalışması ve en kısa sürede yaşadığınız sorunu halletmesi aklınızda bazı soru işaretlerini uyandırabilir.

Örneğin; bu kadar hızlı çözüm sunan bir firmanın servis ücreti çok daha yüksek olabilir mi, gibi. Ancak asla değil. Raks kombi servisi hizmetimiz tüm Türkiye'nin bütçe standartlarını göz önüne alınarak belirlenmiştir. Düşük, orta ve yüksek seviyeli gelir dağılımına sahip hanelerin tamamına aynı fiyat düzeyinden hizmet veriyor ve fiyatlarımızı taban fiyat uygulaması ile siz müşterilerimize sunuyoruz.

Raks Kombi Montajı

Raks kombi montajı hizmeti, servis ekiplerimizce sunulmaktadır. Ancak kombi montaj işlemi gerçekleştirilecek iken servis ekibimizin dikkat ettiği bazı hususlar vardır. Örneğin siz kombiniz için bir alan belirlemiş olabilirsiniz, ancak sizin belirlediğiniz alan servis yetkililerimizce sizlerin can güvenliği açısından uygun bulunmaz ise haneniz içerisindeki kombi montajı için en uygun yer belirlenir ve işlem gerçekleştirilir. Raks kombi servisi için yapılan işlemlerin ücretleri değil siz müşterilerimizin memnuniyeti ve can güvenliği çok daha önemli görülmektedir.

Tüm bunların yanında Rask kombi servisi ailesi olarak yalnızca kendi markamızın ürünleri adına hizmet sunmuyor; diğer tüm kombi markalarının montajı, tamiri, bozulması ve kurulumu başlıklarında da siz müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?