Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Leopard Kombi Servisi

Leopard Kombi Servisi

Günümüzde ısınma çözümlerinin başında doğal gaz gelmektedir. Kömür ve fuel oil gibi yakıtların çevreye verdiği zararın yanında doğal gaz daha akılcı bir çözüm sunmaktadır. Bu nedenle son yıllarda yaygınlaşan ev içi ısınma sitemleri çeşitli şekillerde olabilmektedir. Leopard kombi servisi bu konuda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Özellikle kombi bakımı, temizliği, tamir ve onarımı ile ilgili her türlü sorununuzda sizlerle birlikteyiz.

Leopard Kombi Montajı ve Kurulumu

Kombi alımı yaptıktan sonra yetkili servis hizmeti ile kurulum ve montajı yapılmalıdır. Usulüne uygun olarak yapılmayan montajlar hayati tehlikelere yol açabilmektedir. Konusunda uzman ve eğitimli personeller ile bu işlem yapılmalıdır. Servis sonrası destek ve parça garantisi sunan servisimiz, siz müşterilerimizin hizmetindedir. Alınacak olan her türlü hizmette sizleri doğru şekilde yönlendirmekteyiz. Bu şekilde doğru yönlendirilmek önem arz etmektedir. Leopard kombi servisi tarafından verilen hizmetlerde parça garantisi verilmektedir.

Leopard Kombi Bakımı

Kombi bakımında en önemli husus, zamanında ve profesyonel olarak yaptırılmasıdır. Kombi bakımı ya da arızaları evde kendi imkanlarımız ile yapabileceğimiz bir şey değildir. Bu işlem profesyonel bir ekip gerektirmektedir. Yapılacak olan en küçük hata hayati tehlikelere yol açmaktadır. Bu tarz durumlara mahal vermemek adına yetkili servisle iletişime geçilmelidir. Leopard kombi servisi bakım onarım ve temizlik hizmeti sunmaktadır. Yetkili personel ve konusunda uzman olan ekiple hizmet vermekteyiz.

Yapılan iş ve işlemler ile ilgili tarafınıza bilgi verilmektedir. Yapılan her bakım sonrası kombiniz çalıştırılır ve varsa sorun giderilene kadar iletişim halinde kalınır. Kombi dışında yapılacak olan petek temizliği de önemlidir. Her yıl kış mevsimine geçmeden önce petek bakımı ve temizliği yapılarak daha fazla verim sağlanmaktadır. Hem ısı anlamında hem de kombinizin uzun ömürlü kullanımı açısından petek temizliği şiddetle önerilmektedir.

Peteklerinizin temizlendiği andan itibaren farkı sizlerde görebileceksiniz. Petek bakımı ve temizliği kombinin performansını da etkilemektedir. Temizliği ve bakımı yapılmayan petekleriniz daha fazla enerji tüketimi nedeniyle kombinin zorlanmasına neden olacaktır. Bu nedenle de kombiniz arıza vermeye daha meyilli hale gelecektir. Bu tarz sıkıntı yaşamamak adına servisimizle iletişime geçerek rutin bakımları ihmal etmemeniz önerilmektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?