Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Lampert Kombi Servisi

Lampert Kombi Servisi

Günümüz koşullarında artık kombi kullanım alanları fazla yer kaplamakta. Her ne kadar basit bir makine gibi görünüyor olsa da bakım olarak evde uygulayacağımız, kendi başımıza yapabileceğimiz tarzda olmamaktadır. Lampert kombi servisi için yetkili biri ve profesyonel olarak yardım almak doğru olacaktır. Servisimizle iletişime geçtiğinizde bu konuda profesyonel ve deneyimli ekibimizle size hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Lampert Kombi Servis Hizmeti

Yetkili, deneyimli ve bu konuda eğitim almış profesyonel ekibimizle servis hizmeti sağlanmaktadır. Kombi bakımı, arıza bakım onarımı, petek temizliği, kombi kurulumu gibi alanlarda hizmet vermektedir. Lampert kombi servisi hizmet standartları arasında müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Yapılacak olan her türlü servis hizmeti sonrasında garanti vermektedir. Hizmet esnasında varsa kullanılan parçanın garantisini gönül rahatlığı ile vermekteyiz.

Lampert Kombi Tamir ve Montaj Hizmeti

Satın almış olduğunuz kombinizin kurulum aşamasında da sizlere hizmet vermekteyiz. Türkiye'nin her yerinde hizmet ağımız mevcuttur. Kurulumu yapılan kombiniz çalıştırılarak ve gerekli talimatlar verilerek bilgilendirilirsiniz. Kurulum aşamasından sonra da servis sonrası destek devam etmektedir. Profesyonel ekibimizin bilgilendirmesi dahilinde daha sonra yaşayacağınız teknik problemlerde de sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz. Lampert kombi servisi aynı zamanda petek temizliği için de destek sağlamaktadır. Petek temizliğinin önemi de büyüktür. her ne kadar bakımı yapılmış ve hiç bir sıkıntısı olmayan kombinizin çalışma performansı peteklerinize de bağlıdır. Peteklerde oluşacak herhangi bir sıkıntı, kombinin çalışma performansını da etkileyecektir. Bu nedenle yıllık olarak yapılması tavsiye edilen temizlik için servisimiz hizmetinizdedir.

Yapılacak olan petek temizliği, rutin kombi bakımı gibi işlemlerin mutlaka kış mevsimine girmeden yapılması gereklidir. Belirtildiği üzere yapılan temizlik kombi çalışma performansını etkilemektedir. Daha sonrasında daha büyük sorunların ortaya çıkmaması adına bu işlemlerin her yıl yapılması önemli olmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, siz müşterilerine en iyi hizmeti vermek için eğitimli personeli ile hizmetinizde olacaktır. İletişim kısmında verilen numaralarımızdan bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmet detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz doğru hizmeti almanız için sizi doğru şekilde yönlendirecektir. Hizmet verilen işlemler sonrasında bilgilendirilmiş ve hizmet garantisini almış olacaksınız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?