Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

As Royal Kombi Servisi

As Royal Kombi Servisi Hizmetleri

As Royal en güvenilir kombi markalarından biridir. Türkiye'nin geneline geniş kapsamlı hizmet verir. Çok fazla ürün çeşitliliğine sahip olan As Royal sadece doğalgaz alanında değil soba veya bunun gibi diğer ürünlerde de hizmet verir. Herhangi bir teknik problemle karşılaşıldığında As Royal kombi servisi uzman elemanlarıyla güvenilir bir yardım sunar.

As Royal Kombi Tamiri

Kombi kurulum aşamasından sonra oluşabilecek sorunlar için firmamız kombi tamiri hizmeti verir. Tamir servisi için başvuran müşteriler kısa sürede sonuca vararak kombilerini güvenle kullanabilirler. Kaliteli hizmet politikası söz konusu olduğunda en önemli bölüm teknik servistir. As Royal teknik servis olarak bu konudaki tüm servis hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirir.

As Royal Kombi Kurulumu

Kombi satın alımından sonra sıra kombi kurulumuna gelir. Her daire için ayrı olarak sıcak su, ısınma gibi ihtiyaçları sağlayan doğalgaz bunu ayrıştırma ve dağıtma sebebiyle yapar. Doğalgaz kurulumunda ilk aşama markaya göre değişiklik gösterir. Satın alınan markadan iyi bir verim almak için teknik servis ekibinden yardım alınmalıdır. As royal kombi servisi ile kolayca sistem kurulur ve zaman kaybı yaşamadan kombinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Kombi Kurulumu Evin Hangi Bölümüne Yapılır?

Kombiler balkon, bahçe, banyo veya erzak odalarına kurulamaz. Hava giriş çıkışının olduğu alanlar veya hafif ferah yerler kurulum için uygun yerlerdir. Uzun soluklu ve güvenli bir şekilde kombi kullanımı için bu alanlara kurulum önerilir. Kombi kurulumundan sonra oluşabilecek teknik sorun yaşandığında As Royal teknik servisinden yardım alabilirsiniz.

Soğuk Havalarda As Royal Kombi

Soğuk havalarda bacalı sobalar veya merkezi sistemli ısınma sistemi çok fazla kullanılırdı. Fakat bu sistemlerde sıcak suyun olmaması kombilere yönelimi arttırdı. Hem ısınma konusunda hem de konforlu kullanım için kombiler daha çok avantaj sağlamaktadır. Buna bağlı olarak As Royal kombi servisi kalite bakımından farklı ürünler üretmekte ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

As Royal hem kombi ürünleriyle hem de teknik servis ile kaliteli ürünler üretip hizmet vermektedir. Fazla ürün çeşitliliğine sahip olan firma ürettiği ürünler ve yan ürünlerle de kendisini kanıtlamıştır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?