Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Bir dünya markası olan Vaillant kombiler yenilikçi bir Alman markasıdır. Markanın geçmişi 1874 yılına kadar uzanmaktadır. Kurulduğu günden bu yana ısıtma sektöründe alanının öncüsü olmaktadır. Kalitesi ile bilenen Vaillant markası 1992 yılından bu yana da Türkiye'de hizmet vermektedir. Teknolojiyi sürekli takip ederek yenilenen kombi modelleri sunmaktadır. Farklı model kombilerle farklı ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır. Ülkemizde yaygın servis ağı, tasarruflu ve kaliteli olmasıyla tercih edilen kombi markasıdır.

Vaillant Kombi Montajı

Kombinin montajı mutlaka bilirkişiler tarafından uygulanmalıdır. Yapılacak bağlantılardaki hatalar kombi arızalarına sebep olabilmektedir. Yetkili servis dışında yapılan montajlardan kaynaklanacak her hangi bir arıza, olası parça değişimi garanti kapsamı dışında tutulmaktadır. Cihazın ve kendi güvenliğiniz için montajın Vaillant kombi servisi tarafından yapılması gereklidir.

Kombinin montajı sırasında yapılan tesisata uygun olarak takılması önemlidir. Yapılmış projeye uygun şekilde ve kombinin kendi baca uzunluğuna göre montaj yapılmalıdır. Aksi durumda kombi çalışmayabilir. Farklı bir baca takımı kullanılmamalı, kombinin kendi içinde bulunana baca takımı montaj edilmelidir. Baca sisteminin gereğinden fazla uzun olması kombinin arıza kodu vermesine neden olabilmektedir. Bu nedenle montajlar mutlaka Vaillant kombi servisi uzman teknik ekiplerince yapılmalıdır.

Vaillant Kombi Arızası

Öncelikle kombinin arıza yapmaması açısından düzenli olarak bakımlarının yapılması önemlidir. Periyodik olarak bakım ve temizliği yapılan kombiler normal durumda düzenli olarak çalışmaya devam etmektedir. Olası elektrik kesilmeleri, bakım yapılmaması gibi durumlarda arızalar oluşabilmektedir. Arıza oluşması durumunda kombiniz elektronik ekranı aracılığı ile arıza kodu verecektir. Suyun ısınmaması, kombide ses olması gibi durumlarda da mutlaka Vaillant kombi servisi aracılığı ile yardım alınmalıdır.

Ekipler arıza kaydının oluşması ile seri şekilde harekete geçmektedir. Uzman teknik ekipler kısa süre içinde arızanın olduğu noktaya ulaşmaktadır. Arızanın kaynağı belirlenerek gereken işlemler yapılarak kombi çalışır hale getirilmektedir. Bazı arıza durumları parçada hasar oluşması nedeninden kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda orjinal yedek parça hemen tedarik edilerek arızalı parça yenisi ile değiştirilmektedir.

Kombileriniz ile ilgili tüm işlemlerinizi yetkili servis aracılığı ile gerçekleştirmeniz cihazınızın güvenliği açısından önem taşımaktadır. Bu şekilde yapılan tüm işlemler garantili ve güvenli olmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?