Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Etna Kombi Servisi

Etna Kombi Servisi

Kombi, ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için ev veya iş yeri gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş ısıtma cihazıdır. Ebatlarının uygun olması ve çok yer kaplamaması gibi avantajları ile eski tip yer ısıtıcılarına göre yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Kişinin isteğine uygun olarak ayarlama yapabilmesi ve çalışırken çok ses çıkarmaması da avantajlarını arttırmaktadır.

Kombi Modelleri Nelerdir?

Kombi modelleri, baca tiplerine, yanma tiplerine ve birçok özelliğine göre değişiklik gösterir. Etna kombi servisi her tipte kombi tamiri, onarım ve bakımı ile yanınızdadır. Etna kombi servisi

1. Baca Tiplerine Göre Kombi Modelleri

Bacalı kombi, yanma işlemi için gereken havayı bulunduğu ortamdan alır ve bir baca yardımıyla bu havayı dışarı bırakır. Bu baca bina ve ev bacalarına bağlanır. Bu kombi modeli küçük mekanlar için çok fazla tercih edilmez.

Hermetik kombi, kombi içerisinde bulunan fan yardımı ile gerekli olan temiz havayı ortamdan çeker. Yine fan yardımı ile atık gazın tahliyesini sağlar. Bu kombilerin bacaları bulunduğu ortamdan direk olarak dışarı çıkar. Bina bacasına bağlanmasına gerek yoktur.

2. Yanma Tiplerine Göre Kombi Modelleri

Klasik model kombiler, yanma ile oluşan atık gazı direk olarak dışarı atan kombi tipleridir ve yaygın olarak tercih edilir.

Yoğuşmalı kombi modelleri klasik kombi modellerine göre oluşan atık gaz direk atılmaz ve başka bir bölümde gezdirilir. Etna kombi servisi ile her tipte kombinizin bakımını işinin ehli kişilere yaptırabilirsiniz. Kombi böylece atık gaz ile yakıt tasarrufu yapar.

3. Eşanjör Tiplerine Göre Kombi Modelleri

Bu kombi modelleri tek eşanjörlü ve çift eşanjörlü olmak üzere iki temel modelde üretilir. Tek eşanjörlü kombiler hem sıcak su sağlayan hem de ısınma sorununu çözen kombilerdir. Çift eşanjörlü kombilerde ise bu sistem ayrıdır. Etna kombi servisi, arızalanan kombinizi evinizde tamir eder, en kısa sürede mağduriyetinizi gidermeye ve sorununuzu çözmeye çalışır.

Kombi Servisi Ne İşe Yarar?

Kombi servisi genel anlamı ile arızalanan kombinin yerine giden arıza tespiti veya bakım onarım işlerini yapan kombi hizmet sağlayıcıları olarak özetlenebilir. Kombi servisi her işlem öncesi ev sahibini bilgilendirir, onayını alır ve bu doğrultu da en az maliyetli çözümü sunmaya çalışır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?