Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Fellini Kombi Servisi

Fellini Kombi Servisi

Isıtma sektörünün en kaliteli markaları arasında bulunan Fellini otomatik kombilerde alanının öncü markası olmuştur. İletigaz firması tarafından üretilen ve dünyaya ihraç edilen markalar arasında yer almaktadır. Dünya çapında satılmakta olan kombinin milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Konuşan akıllı kombileri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Konuşan kombiler tamamen Türk Mühendisler tarafından üretilmiştir.

Fellini Kombi Bakım

Bir dünya markası olan Fellini en tasarruflu kombiler arasındadır. Fakat bakımları doğru şekilde yapılmayan kombiler bir süre sonra yeteri kadar ısıtma yapamazlar. Bu da daha fazla enerji tüketimine yol açmaktadır. Aynı zamanda kireçlenme nedeniyle parçaların arızalanmasına, daha büyük sorunlara yol açmaktadır.

Cihazın periyodik bakımı ile toz, kireç gibi arıza oluşturacak dış etkilerden temizlenmesi sağlanır. Cihaz bakımlarınız için Fellini kombi servisi müşteri hattını aramanız yeterlidir. Uzman teknik ekipler en kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır. Cihazın tüm bakım, temizlik işlemi ve gerekli kontrolleri yapılarak daha sağlıklı çalışacak şekilde teslim edilmektedir.

Cihazın bakımlarının yapılması güvenliği yönünden oldukça önemlidir. Yapılacak bakımlarla oluşabilecek arızalar önlenmektedir. Bu sayede parçaların kireç ve tozdan dolayı arızalanması, fazla enerji tüketmesinin önüne geçilmektedir. Periyodik bakımlarınızı düzenli olarak yaptırarak enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Fellini Kombi Arıza

Farklı nedenlerle kombilerde arızalar oluşabilmektedir. Bu arızalar bazen suyun basıncı ile ilgili olarak da gerçekleşebilir. Bacanın yerinden oynamış ya da çıkmış olması hata kodu oluşturabilir. Bunlar basit çözümlü hata kodlarıdır. Oluşacak hata kodları ile ilgili olarak teknik ekiplerle iletişime geçebilirsiniz. Cihazda oluşacak arıza durumlarında Fellini kombi servisi destek hattını arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Arızanın oluştuğu adrese eğitimli teknik ekipler yönlendirilmektedir. Arızalara en kısa zaman diliminde müdahale edilmektedir.

Basit hatalar oluşabileceği gibi bazen hata kodları daha büyük sorunları işaret edebilmektedir. Cihazın hata kodu vermesi durumunda Fellini kombi servisi ile iletişime geçiniz. Bazı durumlarda arızalar parça kaynaklı olabilmektedir. Bu durum oluştuğunda teknik ekipler gerekli olan yedek parçayı kısa süre içerisinde temin etmektedir. Hızlı bir şekilde yedek parça montajı yapılarak cihaz çalışır konuma getirilmektedir. Tüm kontroller yapıldıktan sonra cihazınız teslim edilmektedir.

En tasarruflu kombiler arasında bulunana fellini marka cihazlarınızı montaj, bakım ve arıza gibi her konuda hizmet sunulmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?