Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Daxom Kombi Servisi

Daxom Kombi Servisi

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve insan nüfusunun artmasıyla birlikte insanların gündelik ihtiyaçları da artmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ısınma ihtiyacıdır. Modern çağa geçtiğimizden beri soba kullanımı da günden güne azalmaktadır. Şuanda evlerde artık kombi sistemleri bulunmaktadır. Daxom kombi servisi olarak sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Kombiler ev ısıtmasından tutun su ısıtmasına kadar bütün özellikleri yerine getiren bir sistemdir.

Daxom Kombi Bakımı

Şirketimiz 2004 yılında kurulmuş olup o tarihten beri sizlere kombi bakımı, kombi tamiri ve kombi montajı hizmetlerini sunmaktadır. Daxom kombi servisi Türkiye'de 7 bölgede de bulunmaktadır. Kombi bakımı kombilerimizin türüne ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kombi bakımını yılda bir defada olsa yaptırmanızı öneriyoruz. Eğer kombinizin iyi bir performansta çalışmasını ve faturanızın düşük gelmesini istiyorsanız kombi bakımı çok önemlidir. Firmamız olarak sizlere bu bakım hizmetini en uygun fiyata ve en iyi kalitede yapmaktayız.

Fiyatlarımıza değinecek olursak fiyatlarımız 40 TL ve 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni kombinin özeliğine göre bakımının da değişiklik göstermesinden kaynaklanmaktadır. Bunun başka bir nedeni ise bakım esnasında değiştirilen parçalar ve bu parçaların kalitesi fiyatı belirlemektir. Online işlemler kısmından fiyat için bizden bilgi alabilirsiniz.

Daxom Kombi Montajı

Kombinizin montajını yetkili servisteki çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kombinin montajı kullanılan gaz çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kombinizin takılacağı duvar kombinizi taşıyabilecek dayanıklılıkta olmalıdır. Su ve kalorifer tesisatlarının bağlantılarını yetkili elemanlarımız en iyi kalite ve güvence de gerçekleştirmektedir. Cihazın montajını yaparken nemli ortamdan uzak bir yere yapılmalıdır. Bu cihazınızın arızalanmasına yol açabilecek bir nedendir. Kombinizi montajlarken bakım esnasında sıkıntı yaşamamak için uygun yüksekliğe monte ederiz. Kombiyi montajlattırdığınız odada kesinlikle yanıcı bir madde bırakılmamalıdır. Daxom kombi servisi montaj esnasında elektrik tesisatına da önem vermektedir. Çünkü kombinin çekeceği akım miktarına göre kablo seçimi yapılmaktadır.

Kablo seçimine önem verilmemesi gibi durumlarda çok büyük kazalar ortaya çıkabilmektedir. Bu kazalardan en büyüğü yangındır. Ekiplerimiz herhangi bir elektrik kaçağı için kaçak akım rölesi ve kaliteli sigortalar kullanmaktadır. Topraklama sistemi hayat kurtaran bir sistemdir. Bu yüzden kombinin topraklama sistemini ekiplerimiz yapmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?