Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi

1954 yılından beri hizmette olan sektörün güçlü firmasıdır. Kombi cihazlarında estetik tasarımları, çevreye duyarlı bacası ile Alarko en fazla tercih edilenler arasındadır. Yakıt tasarrufu en yüksek düzeyde olacak şekilde hazırlanmaktadır. Alarko marka kombiler yüksek teknoloji ile donatılarak üretilmektedir. Ülke çapında teknik servis ağı bulunan bir markadır.

Alarko Kombi Arıza Tamir Servisi

Alarko marka kombilerin montajının en doğru şekilde yapılabilmesi için markanın servisi tarafından montajı yapılmalıdır. Öncelikle montaj ve bakımlarda da markanın servisinin kullanılması gerektiği unutulmamalıdır. Bu hem cihazın güvenliği hem de garantisinin devamı için gereklidir. Yine oluşabilecek arıza durumlarında Alarko kombi servisi tarafından arıza tamiri yapılmalıdır. Oluşacak herhangi bir arıza durumunda servise ait destek hattı aranılarak bilgi bırakılmalıdır.

Arıza kaydının bırakılması üzerine ekipler en kısa zamanda bildirmiş olan adrese yönlendirilir. Alanında uzman ustalardan oluşan ekipler arıza kaynağını tespit eder ve o anda gereken işlemleri yaparlar. Bazı arızalarda parçaların kullanılamaz durumda olduğu görülmektedir. Bu gibi durumlar oluştuğunda gerekli yedek parça derhal temin edilerek değişimi yapılmaktadır. Değişen parça Alarko kombi servisi garantisindedir. Kullanılan yedek parça markanın orjinal ürünü olmaktadır.

Alarko Kombi Bakımı

Cihazın doğru ve tasarruflu çalışabilmesi açısından bakımlarının da düzenli olarak yapılması gereklidir. Olası arızaların önüne geçmek, tasarruflu çalışmanın devam edebilmesi açısından önemlidir. Bakımı periyodik olarak yapılan bir kombinin suyu ısıtma hızı daha yüksek olmaktadır. Biriken kireçlenme gibi durumlar kombinin verimini düşürmektedir. Bakımla ilgili ihtiyaçlarınızda da kombi servisi uzman ekipleriyle yanınızdadır. Servis hattı arandığında hızlı bir şekilde Alarko marka kombiniz için deneyimli ekipler yönlendirilmektedir.

Alarko Kombi Servis Fiyatları

Arıza oluşumunda yapılacak işlem belirlendiğinde servis ücreti dahil edilerek fiyat belirlenebilmektedir. Arızanın kaynağı, parça değişi gibi bir çok neden fiyatta değişikliklere yol açabilmektedir. Kombiyle ilgili olarak yapılacak işlem fiyatı belirlemektedir. Oluşacak arıza durumu göz önüne alınarak hesaplı fiyatlarla Alarko kombi servisi hizmeti sunulmaktadır.

Alarko markasına ait tüm modeldeki kombiler için hizmet verilmektedir. Montaj, bakım ve arıza gibi her türlü sorununuzda uzman ekiplerle seri şekilde sorunlarınız çözülmektedir. Kombi ile ilgili oluşacak her türlü sorununuzda uygun fiyatlı, hızlı çözümler sunulmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?