Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm markası Türkiye’de özellikle kombi piyasasında ismi bilinen bir markadır. Dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulan kombi markası, Türkiye’de de önemli bir pazar payına sahiptir. Doğalgaz boru hatlarının ulaştığı ve ısınmanın doğalgaz ile yapıldığı şehirlerin hemen hemen hepsinde protherm markası bilinen ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Kaliteli, uzun ömürlü, dijital teknolojik özelliği bulunan, son teknoloji ile üretilmiş protherm kombi ürünleri, Türkiye’de birçok haneye girmiş ve yüksek performansı sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamış ürünlerdir. Büyük hanelerde bile sorunsuz ısınma sağlayan protherm kombi ürünleri, sıcak su temini konusunda müşterilerine büyük avantajlar sağlamakta ve evlerden sıcak suyu eksik etmemektedir.

Protherm Kombi Bakım Servisi

Doğalgaz kullanımınızı en düşük düzeyde tutarak en üst düzeyde ısınma ve sıcak su sağlayacağınız protherm kombilerin profesyonel ve uzman hizmet ve sunum anlayışı servisleri için de geçerlidir. Protherm kombi servisi, protherm markasının girdiği her şehirde hizmetlerini sürdürebilecek yetkinlikte bir servis ağına sahiptir.

Yaygın ve gelişmiş servis anlayışına sahip servislerinde protherm markasının her türlü bakım hizmetlerini satın alabilirsiniz. Bilindiği üzere bütün kombi cihazları belirli bir kullanım sonrasında bakıma alınması gereken ürünlerdir. Kombi cihazların iç dijital ve mekanik aksamlarının uygun donanım ve aletler ile tecrübeli ve teknik olarak yeterli donanım ve bilgiye sahip kişilerce temizlenmesi, bakımının yapılması ve yüksek performansla çalışır hale getirilmesi gerekmektedir.

Protherm kombi servisi çalışanları teknik donanım ve bilgi bakımından protherm markasının mühendisleri kadar markayı iyi tanıyan kişilerdir. Çalışanlarımız kombi bakım hizmetlerini en ideal yol ve yöntemlerle gerçekleştirerek yerinde verilen servis hizmetleriyle kombinizi ilk günkü performansına kavuşturmaktadırlar.

Protherm Onarım Servisi

Protherm kombi servisi, onarım hizmetleri konusunda da en iyi ve gelişmiş servis hizmetlerini sunmaktadır. Kombi cihazlarınızda meydana gelen her türlü arıza tamiri ve parça değişimi işini kombi servislerinde yaptırabilirsiniz. Ürünlerinize verilecek olan serviste ve yerinde servis hizmeti ile kombi arızaları kısa sürede tespit edilmekte ve en uygun servis hizmeti planlanarak arıza giderilmektedir.

Kombilerde meydana gelen arızalar parça değişimini gerektirirse bu halde en ideal ve orijinal parça değişimi işlemi yapılarak kombileriniz onarılmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?