Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

Dayanıklı, tasarruflu öncü marka olarak bilinen Viessmann kombi tercihinde ön sıralarda yer almaktadır. Kullanıcılar tarafından kalitesi ile bilinen kombiler müşteri memnuniyeti yüksek ürünlerdir. Gelişen teknolojiden faydalanarak sürekli kendini geliştiren yenilikçi bir kombi markasıdır.

Viessmann Kombi Arıza Tamir Servisi

Kombilerde zaman zaman bazı arızalar görülebilmektedir. Su akıtma, hata kodu verme, suyun ısınmaması, sesli çalışma gibi farklı sorunlar oluşabilir. Kombinizde oluşacak herhangi bir sorun oluştuğunda Viessmann kombi servisi destek hattını aramanız yeterlidir. Eğitimli uzman ekipler derhal harekete geçerek sorunlarınızı çözmektedir. Ekipler gerekli eğitimleri almış, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Oluşan bazı arıza durumunda parça gereksinimleri ekiplerimizce hızla tedarik edilmektedir. Değişim sırasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Her koşulda değişen parça servisin kendi garantisi altında takılmaktadır. Değiştirilmiş parça için servis tarafından garanti verilmektedir. Her türlü kombi arızalarında uzman ekiplerce hızlı bir şekilde çözüm sağlanmaktadır.

Viessmann Kombi Bakımı

Oluşacak arızalar beklenmeden kombi ve peteklerin bakımı yapılması önerilmektedir. Bu şekilde arızaların oluşması önlenmektedir. Kombi bakımı düzenli olarak yapılmadığında arızalar görülebilmektedir. İçinde su bulunan bir sistem olduğundan kireçlenme gibi sorunlar parçaların arızalanmasına yol açabilmektedir. Kombi ve petek bakımlarınızda Viessmann kombi servisi deneyimli ekibi ile yardımcı olmaktadır.

Kombi parçaların paslanma, kireçlenme ve tozlanma gibi dış etkilere maruz kalması yıllar içinde normal olmaktadır. Bu parçaların uygun ekipman ve yöntemlerle temizlenmemesi durumunda arızalar oluşması beklenmektedir. Özellikle kireçlenme nedeniyle suyun ısınmaması gibi durumlar en sık yaşanan arızalardandır. Su ısınmadığı gibi gaz ve su tüketimi de artacaktır. Yapılacak düzenli bakımlarla bir çok arızanın önüne geçilebilmektedir. Düzenli olarak bakımı yapılan kombiler gazı, suyu ve elektriği tasarruflu olarak tüketecektir.

Aynı zamanda yapılacak bakımlarda oluşabilecek gaz ve su kaçakları önlenmektedir. Bu da can ve mal güvenliği açısından kombi bakımın gerekliliği için en önemli nedendir. Bakımların mutlaka uzman ekiplerce yapılması önemli ve gereklidir. Periyodik bakımlarınız için Viessmann kombi servisi uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kombilerinizi işinde uzman olmayan kişilere teslim etmeyiniz. Oluşacak arızalarda mutlaka markanın kendi servisi ile iletişime geçiniz. Bu sizlerin can ve mal güvenliği açısından önemlidir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?