Profesyonel Kombi Servisi

0539 462 84 72

Altus Kombi Servisi

Altus Kombi Servisi

Altus marka ürünlerinizde meydana gelen arıza ve problemlere uzman ekibimiz sayesinde çözüm yolları bulursunuz. Ürünlerinizin satış öncesi sonrası arıza sorunları için kendini işlerine adamış kadromuzla iletişim kurabilirsiniz. Bozulan bölümler titiz bir çalışmayla yeniden yapılır. Uzman kadromuz müşteri odaklı çalışma ilkesiyle çözümler sağlar. Tamir ya da bakım mevzusunda profesyonel kadromuz ile iletişime internette bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Altus yetkili servisi kısa sürede adresinize gelerek problemi tespit eder ve onayınız üzerine uygulamaları yerine getirmektedir.

Altus yetkili servisi her zaman kombinizin modeline orantılı olarak bakım ve tamir hizmeti sunmaktadır. Bununla bağlantılı olarak kombinizin gereksinimine uygun servis hizmeti verilir. Altus marka kombinizde meydana gelebilecek her türlü problemde yanınızdayız. Acil servis hizmetleri için Altus kombi servisi 7 gün 24 saat sizinle birlikte.

Altus Kombi Bakımı

Altus marka ürünlerinizde kalıcı zararlar olmasını istemiyorsanız, kombinizin bakımı asla geçirmemelisiniz. Kombi performansını artırarak devam etmesine itina göstermelisiniz. Bunu yerine getirebilmek için tek yapmanız gereken bulunduğunuz bölgelere en yakın Altus kombi servisi ile bağlantıya geçmeniz yeterlidir. Cihazlarınızın bakımını zamanında yaptırmak muhtemel arızaları ve oluşma ihtimali yüksek olan problemleri önleyecektir.

Altus Kombi Tamiri

Kombi onarımı görevinde günümüz teknolojisini uygulamaktayız. Kullanılan kombi parçaları da büsbütün orijinal ve 0 güvencelidir. Isıtma sistemlerinde modül niteliği ve sıfır-ikinci el durumu çok mühimdir. Şayet ürününüze önceden kullanılmış veya yan sanayi bir parça takılırsa, kısa sürede size arıza olarak geri karşınıza çıkacaktır. Kombinizdeki bozulma, kireçlenme ya da tıkanmalarda Altus kombi servisi hemen devreye girerek çözüm üretir.

Gelen servislerin ürününüz için kullandığı yedek modüllerin orijinalliği ve kullanılmışlığını mutlaka kontrol edin. Ürününüzün tamirinde profesyonel ve tecrübeli bir takımın çalışmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Altus Kombi Servis Ücreti

Piyasada bulunun çoğu kombi servisi fazla ücretlerle hizmet vermekte. Altus yetkili servisi olarak maksimal kalite ve minimal maliyet temeline göre sizlere hizmet vermekteyiz. Böylece pahalı hizmet veren işletmeler teknik kalite bakımından da geri kalmaktadır. Kalite fazla fiyatla değil deneyim ve emekle olmaktadır. Isıtma sistemlerinizin onarımında lüzumsuz harcamalar, performans olarak değil arıza ve fazla fatura olarak karşınıza çıkacaktır. Firmamız nakit ödeme yöntemiyle çalışmaktadır ve kredi kartı ile ödeme kabul etmemektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?